Çalışmayı indesign uzantılı kaydetmek - YARDIM

InDesign - Çalışmayı indesign uzantılı kaydetmek - YARDIM Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Mesela photoshopta .psd corelde .cdr uzantılı dosyaları kaydetip sonrasında o dosyayı açtığımızda çalışmaya kaldığımız yerden devam edebiliyoruz ama indesignde export edemiyorum bir türlü bu nasıl olacak ...

ahm77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahm77

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 30-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.

Mesela photoshopta .psd corelde .cdr uzantılı dosyaları kaydetip sonrasında o dosyayı açtığımızda çalışmaya kaldığımız yerden devam edebiliyoruz ama indesignde export edemiyorum bir türlü bu nasıl olacak anlamadım.

Pdf(print), pdf(interactive) ,idml ,indd ,indt olarak export ettim ama tekrardan doyayı açtığımda sanki düşük dpi bir resim atmışım gibi gözüküyor ve layerlar sanki marge edilmişçesine bir resim gibi gözüküyor

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahm77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahm77

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 01-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamam gerek kalmadı , kurcalaya kurcalaya buldum ,nasıl yaptığımı söyleyeimde benim gibi kişler mağdur olmasınlar

yukarıda export etttiğim uzantılardan bir tanesi gibi kaydediyorsunuz , sonra indesign'de açtığınızda sağ tuş edit orjinale tıkladığınızda izstediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap