çalıştığım ajans için hazırladığım broşür çalışmam

Kartvizit Tasarımları - çalıştığım ajans için hazırladığım broşür çalışmam Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar daha tamalanmadı resimleri felan eklemedim ama format bu şekilde yorumlarınızı beklerim.. ImageShack Album - 4 images...

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 25-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar daha tamalanmadı resimleri felan eklemedim ama format bu şekilde yorumlarınızı beklerim..ImageShack Album - 4 images
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 25-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar neden yorum yapmıyorsunuz görseli göremiyor musunuz aceba? :S
Bu mesajdan alıntı yap
kurgucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurgucu

Grafiker / Mersin

Alt 28-09-2010 #3
Bence sade bir çalışma olmuş. iç sayfalaraki windows arka plan resimlerinin yerine yaptığınız işlerin örneklerini koyacaksınız diye düşünüyorum. Bana kalırsa biraz daha üstünde çalışılmalı ama tasarım istenileni en iyi şekilde yapmak ise ve müşteri sade bir iş istiyorsa sadelik bu çalışmada yeterince var. Son olarak eğer renk seçimi size ait ise yani müşteri bu renkleri ısrarla istememiş ise daha canlı renkler kullanabilirsiniz. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 28-09-2010 #4
Bence sade bir çalışma olmuş. iç sayfalaraki windows arka plan resimlerinin yerine yaptığınız işlerin örneklerini koyacaksınız diye düşünüyorum. Bana kalırsa biraz daha üstünde çalışılmalı ama tasarım istenileni en iyi şekilde yapmak ise ve müşteri sade bir iş istiyorsa sadelik bu çalışmada yeterince var. Son olarak eğer renk seçimi size ait ise yani müşteri bu renkleri ısrarla istememiş ise daha canlı renkler kullanabilirsiniz. Elinize sağlık.
tşk ederim kurgucu çalıştığım ajans için hazırladığım broşür çalışmam öncelikle evet resilmer geçici olarak eklendi değiştirilecek renk hususuna gelince ajansımızın kurumsal renkleri olduğu için onları kullanmam söylendi çalıştığım ajans için hazırladığım broşür çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
SHOPRAMAZAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHOPRAMAZAN(27)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 29-09-2010 #5
1. Sayfa'da ki büyüteç daha göze çarpar bir çalışma olmuş.Tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2010 #6
emeğine sağlık güzel olmuş
renkleri beğendim..
Bu mesajdan alıntı yap

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 29-09-2010 #7
tşk. ederim SHOPRAMAZAN ve oreiro çalıştığım ajans için hazırladığım broşür çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap