Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları ...

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Dosya18

Alt 18-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızda : Henüz 5-6 aydır grafikerlik yaptığımı ve toputopu 2 aylık bi iş deneyimim olduğunu göz önüne alırsanız memnun olurum Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımlarıÇalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımlarıÇalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımlarıÇalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımlarıÇalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımlarıÇalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ysnoksuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysnoksuz(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğinize sağlık, çok hoş ve değişik olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
no_cause isimli Üye şimdilik offline konumundadır

no_cause

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2011 #3
3-4-5 hariç diğerleri fena değil, ayrıca logolarda kendi öz renginin dışına çıkmak pek sağlıklı olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 12-05-2011 #4
çalışmalarınız güzel olmuş ve konunuz bilmem kaç kez görüntülenmiş ve aradan 3 hafta geçmiş sadece 2 yorum var diye üzülmeyin bu sitedeki üyelerin alışkanlığı haline gelmiş KÖTÜ TASARIM ÇOK YORUM, İYİ TASARIM YOK YORUM Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları anlamışsındır sanırım Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları)) yani iyi bi tasarım yaptıysan çok kez görüntülenir az kez de yorumlanır emeğine sağlık Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 19-05-2011 #5
Emeğinize sağlık, çok hoş ve değişik olmuş
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

3-4-5 hariç diğerleri fena değil, ayrıca logolarda kendi öz renginin dışına çıkmak pek sağlıklı olmaz.
Haklısınız ancak farklı şeyler ortaya çıkarmak istedim... Teşekkürler...

çalışmalarınız güzel olmuş ve konunuz bilmem kaç kez görüntülenmiş ve aradan 3 hafta geçmiş sadece 2 yorum var diye üzülmeyin bu sitedeki üyelerin alışkanlığı haline gelmiş KÖTÜ TASARIM ÇOK YORUM, İYİ TASARIM YOK YORUM Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları anlamışsındır sanırım Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları)) yani iyi bi tasarım yaptıysan çok kez görüntülenir az kez de yorumlanır emeğine sağlık Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Haklısın Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Yeni kayıt oldugum sıralar bu konuyu çok takıyor ve düşünüyordum "O kadar Kötü mü ? :worried: ? " diye,
Ancak sonradan sonraya kavramaya başladım sistemin işleyişini Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Yorumun için teşekkür ederim, 3-4 aydır Mesleğe adapte olmaya çalışan birisi olarak gururlandım doğrusu Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

Saygılar "Yorum yapan ve bakıp kaçan" herkese (=
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-05-2011 #6
Ben bi bakıp kaçtım Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
hökela Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları ilerliyorsun Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-05-2011 #7
Ama bunlar hep hazır! ( Yani zaten var olan şeylerin üzerlerine logo atmış geçmişsin UKELA tasarım bu değildir.. )
Bu mesajdan alıntı yap

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 20-05-2011 #8
Ben bi bakıp kaçtım Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
hökela Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları ilerliyorsun Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Sen gibi niceleri bakıp geçti Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları Saolasın Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

Ama bunlar hep hazır! ( Yani zaten var olan şeylerin üzerlerine logo atmış geçmişsin UKELA tasarım bu değildir.. )
SaygıDeğer "HT" "var olan şeylerin üzerine logo atmışsın" diyorsun, Hazır olarak üzerine "sadece" logo attığım 1 çalışma var, ßence öyle kabataslak bakıp geçmek yerine biraz daha araştır,kurcala,incele Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Kaldı ki "sadece birşeyleri sıfırdan çizmek"midir, Tasarım ?
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 20-05-2011 #9
Sen gibi niceleri bakıp geçti Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları Saolasın Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları

SaygıDeğer "HT" "var olan şeylerin üzerine logo atmışsın" diyorsun, Hazır olarak üzerine "sadece" logo attığım 1 çalışma var, ßence öyle kabataslak bakıp geçmek yerine biraz daha araştır,kurcala,incele Çalıştığım reklam şirketi adına yaptığım yarım sayfa reklam tasarımları
Kaldı ki "sadece birşeyleri sıfırdan çizmek"midir, Tasarım ?
İnceledim Daniyal beyciğim ama fikrim halen aynı ayrıca evet sıfırdan çizmek tasarımdır asıl tasarım o dur. Tamam hepimiz hazır birtakım şeyler kullanıyoruz ama ben bu denli kullanmıyorum saygılarımla Daniyal beyciğim..
Bu mesajdan alıntı yap