Cam Giydirme Hakkında

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Cam Giydirme Hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, İş yerimiz için bir cam giydirme baskısı yaptıracağız. Tasarımı hazır. Eskişehir piyasası oldukça pahalı olduğu için şehir dışı araştırma yapmaktayım. Hatta bugün şans eseri foruma girdiğimde ...

Cam Giydirme Hakkında
hhmercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhmercan

Grafiker / Eskişehir

Cam Giydirme Hakkında

Alt 16-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
İş yerimiz için bir cam giydirme baskısı yaptıracağız. Tasarımı hazır.
Eskişehir piyasası oldukça pahalı olduğu için şehir dışı araştırma yapmaktayım. Hatta bugün şans eseri foruma girdiğimde reklam alanında bir firma gördüm fiyatlarıda oldukça uygun geldi. Fakat istediğim şeyin tam olarak ismini bilmiyorum.

Şuan iş yerimde var olan reklamdan bahsedeyim. Delikli, iş yerinin içinden baktığım zaman dışarı görünüyor ama dışarıdan bakıldığında içeri görünmüyor. Görebilmeleri için cama kafayı yaslayıp bakılması gerekiyor. Dahada önemlisi iş yeri rahat bir şekilde güneş alıyor. Reklamın varlığı güneşi etkilemiyor. Ben yine bu tarzda bir baskı yaptırmak istiyorum.

Netten araştırıp bulabildiğim kadarı ile bu baskı türünün adı One Way Vision, Delikli Folyo. Hatta link olarak örnek vereyim T-Reklam | One Way Vision Baskı bu baskı türü.

Şuan sormak istediğim, benim araştırmalarımdan çıkardığım isim ve baskı türü budur.
Varmış olduğum sonuç doğrumudur, yanlışmıdır ?

Bir an evvel baskıya vermem lazım. Yanlış tercih yapıp boş yere masraf yapmış olmak istemiyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 17-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Varmış olduğunuz sonuç doğrudur.. Ama bir detay var. One Way Vision yani delikli folyo aydınlık olan tarafın görünmesini sağlar. Yani gündüz içeriden dışarısı görünür, gece de çalışma alanı ışıkları yandığında dışarıdan içerisi görünür.. Bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
hhmercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhmercan

Grafiker / Eskişehir

Alt 17-03-2014 #3
Varmış olduğunuz sonuç doğrudur.. Ama bir detay var. One Way Vision yani delikli folyo aydınlık olan tarafın görünmesini sağlar. Yani gündüz içeriden dışarısı görünür, gece de çalışma alanı ışıkları yandığında dışarıdan içerisi görünür.. Bilginize.
hocam aslında çok güzel hatırlattınız teşekkür edeim. aynen böyle bir durum var şuan Cam Giydirme Hakkında gecede görünebilmesini sağlamak için bir alternatif varmı? normal kaplama dışında tabi Cam Giydirme Hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 17-03-2014 #4
Bildiğim kadarıyla reklam malzemesi olarak hem gece hem gündüz tek taraflı görünürlük sağlayacak bir malzeme yok.
Bu mesajdan alıntı yap
dakikreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dakikreklam

Matbaacı / İstanbul

one vision baskı (vanvey baskı)

Alt 09-02-2017 #5
üstad aynen başka bir değişle ve örnekle linkteki gibidir örnek
http://www.dakikreklam.com/hizmetlerimiz
Bu mesajdan alıntı yap
milreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

milreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2017 #6
benimle iletişime geçebilirsin reklam ile alakalı her konuda tecrübem vardır yaardımcı olmaya çalışırım mil reklam
Bu mesajdan alıntı yap