cam üzeri folyo sticker

Afiş Tasarımı - cam üzeri folyo sticker Sponsorlu Bağlantılar merhaba; ben mavi jeans firmasının bir şubesinin camına folyo kesim olucak şekilde bir çalışma hazırladım.çalışma tek renk yani beyaz istendi özellikle, camın arkasında lacivert zemini mevcut.daha farklı birşey ...

cam üzeri folyo sticker
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 26-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba;
ben mavi jeans firmasının bir şubesinin camına folyo kesim olucak şekilde bir çalışma hazırladım.çalışma tek renk yani beyaz istendi özellikle, camın arkasında lacivert zemini mevcut.daha farklı birşey yapabilirmiyim diye düşünüyorum sizlerle paylaşmak istedim.teşekkür ederim,herkese iyi çalışmalar.

http://img381.imageshack.us/img381/9...vijeansqp9.jpg

yeteri kadar dikkat çekemedimmi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Hoşgeldin Arkadaşım herkesin bir yoğunluğu veya meşguliyeti olabilir tasarımınızdaki gibi bukadar aceleci olmamalısınız.
(Çok sade ve yorumsuz olmuş).
Bence Forumumuzda ki çalışmlara Arama yöntemiyle bakabilirsiniz inceledikten sonra bizleri daha iyi anlıyacagınızı düşünüyorum.Kendinizi geliştirmeniz için gerekli hersey mevcut kolay gelsin..

[COLOR="Red"]Forum Kurallarını[/COLOR] lütfen okuyunuz üst üste mesaj yazarak flood yapmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 26-11-2008 #3
teşekkür ederim uyarılarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cam, folyo, sticker, uzeri