ör: cama görüntüyü yerleştirmek

Edius - ör: cama görüntüyü yerleştirmek ...

serkan930 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan930

Hiç Biri / Isparta

Alt 28-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaşlar.. benim şöye bir sorum olacak? edius'ta görüntümde bir ayna var karşımda ve ona bi görüntü yerleştirmek istiyorum ya da arkada bir tv var ona farklı bi görüntü koymak istiyorum ama hareketlerde görüntü bozullmayacak...dizilerde oluyor genelde...edius'ta bu mümkün müdür??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 28-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tabi ki mümkündür ama ben de bilmiyorum nasıl yapıldığını.merak ettim şimdi.İyi ki bu konu açılmış.Dilerim yardım eden birileri çıkar.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 29-08-2010 #3
arkdaşlar.. benim şöye bir sorum olacak? edius'ta görüntümde bir ayna var karşımda ve ona bi görüntü yerleştirmek istiyorum ya da arkada bir tv var ona farklı bi görüntü koymak istiyorum ama hareketlerde görüntü bozullmayacak...dizilerde oluyor genelde...edius'ta bu mümkün müdür??
eğer 4. dersimi indirip izlersen tamda senin istediğin konu ile ilgili bir bölüm mevcut dostum.
dersimdeki örnekte bir sinema salonundaki sinema perdesine kendi istediğin görüntüyü nasıl yerleştirebileceğini anlatıyorum bu işini görürse indir ve izle gerçi o derste cromockey kullanarak yapmıştım bunu,
bundaki amacım hem cromockey in nasıl kullanıldığını göztermek hemde bu senin sorununu yaşayanların derdine çare olmaktı. bunu dersimdeki gibi değilde f7 tuşuna basarak video leyout seçeneğiyle de yapabilirsin. istersen görüntünden bir resim koy ben sana örneğini yapıp koyayım buraya
Bu mesajdan alıntı yap

serkan930

Hiç Biri / Isparta

Alt 29-08-2010 #4

ilginize tşkr ederim..dün dersi indrip 24 dak izledm bgün bitiricem inş..bir de f7 ile nasl yapılıyor kısaca anlatabilirsenz sevinrmör: cama görüntüyü yerleştirmek tşkrler..
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 29-08-2010 #5

ilginize tşkr ederim..dün dersi indrip 24 dak izledm bgün bitiricem inş..bir de f7 ile nasl yapılıyor kısaca anlatabilirsenz sevinrmör: cama görüntüyü yerleştirmek tşkrler..
dostum tamam senin yapman gereken şey cromockey sen dersi izlersen sorununa kesin çözüm bulacaksın f7 olayına şimdi girmeyelim istersen ama hallademezsen söz sana f7 ile ilgili video hazırlayıp koyacağım buraya
ama sana lazım olan şey şimdilik benim derste mevcut.
kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

serkan930

Hiç Biri / Isparta

Alt 29-08-2010 #6
tşkr ederm...dersi sonuna kadar izledim olayı çözdüm....yrdımlarınn devamını dilerim...tşkr tkrarör: cama görüntüyü yerleştirmek)
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 29-08-2010 #7
tşkr ederm...dersi sonuna kadar izledim olayı çözdüm....yrdımlarınn devamını dilerim...tşkr tkrarör: cama görüntüyü yerleştirmek)
halledebilsiysen bende amacıma ulaştım demektir. inanın tek amacım szin gibi arkadşlara bu kurgu montaj programını sevdirerek belirli bir seviyeye gelmelerini sağlamak sen ve senin gibi arkadaşları gördükçe şevkim 1 kat daha artıyor.

kolay gelsin dostum:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Even Star isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Even Star

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-09-2010 #8
halledebilsiysen bende amacıma ulaştım demektir. inanın tek amacım szin gibi arkadşlara bu kurgu montaj programını sevdirerek belirli bir seviyeye gelmelerini sağlamak sen ve senin gibi arkadaşları gördükçe şevkim 1 kat daha artıyor.

kolay gelsin dostum
merhaba..Bu dersim dediğiniz dersinizi nereden indirebilrim acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Even Star isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Even Star

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-09-2010 #9

kolay gelsin dostum:smile:
merhaba..ben deslerinizin nereden indirileceğini buldum ama indiremiyorum. erişim engelli diyor. nasıl ulaşabilirim bu derslere?
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 01-09-2010 #10
merhaba..ben deslerinizin nereden indirileceğini buldum ama indiremiyorum. erişim engelli diyor. nasıl ulaşabilirim bu derslere?
erişim enggelli mi o ne demek yav? derslerin olduğu bölüme girip oradaki linketıklyarak indireceksin o kadar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları