CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam Sponsorlu Bağlantılar CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam...

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gommes45 affına sığınarak söylüyorum cıvıl cıvıl olmuş fakat bende pek bar havası uyandırmadı ben bu afişi yolda yürürken görsem okuyamam baktığında kayboluyorsun 2009 yazısının içindeki figürleri çıkar bence arka zeminde danseden kızlar güzel ama daha sade bir çalışma yapmalısın bana kalırsa bar deyince aklıma gelen benim direk alkoldür bu afiş yetişkinlere hitap etmemiş birde adres kısmındaki fontuda değiştirmelisin bence ama mekanın tarzını bilen sensin mekana hitap eden bir afişte olmuş olabilir eline sağlık paylaştığın için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #3
gommes45 affına sığınarak söylüyorum cıvıl cıvıl olmuş fakat bende pek bar havası uyandırmadı ben bu afişi yolda yürürken görsem okuyamam baktığında kayboluyorsun 2009 yazısının içindeki figürleri çıkar bence arka zeminde danseden kızlar güzel ama daha sade bir çalışma yapmalısın bana kalırsa bar deyince aklıma gelen benim direk alkoldür bu afiş yetişkinlere hitap etmemiş birde adres kısmındaki fontuda değiştirmelisin bence ama mekanın tarzını bilen sensin mekana hitap eden bir afişte olmuş olabilir eline sağlık paylaştığın için teşekkürler
yorumunuz için çok teşekkür ederim ben afiş işine yeni başlıyorum ve bu tür yorumlar bana yol gösteriyor o yüzden bu konuyu açtım tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci45

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #4
katılıyorum adrs yazıları biraz büyük olmuş ve biraz daha bar havası katılabilir
Bu mesajdan alıntı yap
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2009 #5
Yorumlarımda pek acımasız olamam ama "sirk afişi" gibi olmuş ya CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam
Ama emeğe saygı yine de
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-09-2009 #6
Font seçimleri daha sağlıklı olabilirdi..ve çok karmaşık olmuş..Toparlanırsa daha güzel bir çalışma ortaya çıkabilir.Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2009 #7
Merhabalar
Yoğun bir karışıklık var çalışmada
Ayrıca renkerl daha cıvıl cıvıl olabilir
Renk uyumsuzluğu ve görselin çok olması
Karışıklık söz konusu düzeltilirse güzel olacak CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 27-09-2009 #8
abi bu yazıların hangisini okuyalım biz biraz eleme yaparsan daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2009 #9
Bir bara göre bence çok çocukça olmuş CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam yılbaşı denildiğinde çocuklar noel babayı hatırlarlar ama yetişkinlere göre biraz itici durur CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam
bar denilince insanın aklına daha soft daha negatif daha hareketli daha atraksiyonlu birşey geliyor. mesela gerçek spot ışıkları kullanabilirsiniz, gerçek kadehler.. fuşya ve siyah renklerle tasarım yapılabilir. büyük kristal yuvarlak lambalar olabilir CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam
insanın aklına uçuk şeyler gelmeli bence daha çılgınca yani. ama böyle balonlar noel babalar falan daha çok çocukların kendi aralarında yılbaşı partileri vermesi gibi bir şeyi anımsatıyor bana CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam
acımasızca davranmak istemem ama amacım daha iyi bir iş ortaya koymanız..
başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap