Camii logosu çalışmam

Deneme Çalışmalar - Camii logosu çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

Camii logosu çalışmam
senseytr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senseytr

Hiç Biri / Zonguldak

Camii logosu çalışmam

Alt 13-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Camii logosu çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
montana26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

montana26

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 14-06-2009 #3
Güzel bir çalışma olmuş ancak biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap