Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Graficafe - Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Sponsorlu Bağlantılar Orda ne konuşuyorlar, napıyorlar merak ederim hep. ve giremiyeceğimi bildiğim halde hep tıklarım özel üyelerin alanına sırf kıllık olsun diye.. hep giremezsin uyarısını alddığım halde kendi kendime gülerim, ...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Orda ne konuşuyorlar, napıyorlar merak ederim hep. ve giremiyeceğimi bildiğim halde hep tıklarım özel üyelerin alanına sırf kıllık olsun diye.. hep giremezsin uyarısını alddığım halde kendi kendime gülerim, girmek isteyen kim diyerek ! Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:))))

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cem yılmaz ın business class olayı olmasın sakın Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-02-2012 #3
acaba ne konuşuyorlarr Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) kesin ülkeyi bulunduğu durumdan kurtarmak için çözüm arıyorlardır Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #4
Kulis yapıyoruz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Forumda hangi üye ne yapmış, kime ne söylemiş, eleştrisi ne derece kıymetli, giriş saatleri çıkış saatleri, foruma katkıları vs. vs. Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
E tabi bunları konuşurken çay kahve, pasta börek götürüyoruz tabi Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Merak edenler için biletler biletix'de :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-02-2012 #5
Kulis yapıyoruz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Forumda hangi üye ne yapmış, kime ne söylemiş, eleştrisi ne derece kıymetli, giriş saatleri çıkış saatleri, foruma katkıları vs. vs. Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
E tabi bunları konuşurken çay kahve, pasta börek götürüyoruz tabi Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Merak edenler için biletler biletix'de :wink:
anammm olaya bakkk Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) benim hakkımda varmı bişeylerr Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #6
anammm olaya bakkk Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) benim hakkımda varmı bişeylerr Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Valla herkes gazına frenine dikkat etsin, yeni mobese taktırdık, enseden yakalarız Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)DCan sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Sonra yok ben makas atmadım, önümdeki ani fren yaptı, yok kar vardı kaydık vs. dinlemeyiz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)DCan sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Hahaha Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) cezayı yersiniz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-02-2012 #7
Valla herkes gazına frenine dikkat etsin, yeni mobese taktırdık, enseden yakalarız Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)DCan sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Sonra yok ben makas atmadım, önümdeki ani fren yaptı, yok kar vardı kaydık vs. dinlemeyiz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)DCan sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Hahaha Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:) cezayı yersiniz Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Hangisini alıyoruz içeri, elektriği hazırlattım. Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #8
Hangisini alıyoruz içeri, elektriği hazırlattım. Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Dur ben bi oltamı sallim ne çıkarsa bahtımıza artık Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)
Buzlar ne durumda hazır mı Can sıkıntısı işte - Hep merak etmişimdir..:)D
Bu mesajdan alıntı yap
twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #9
dur hemen korkutma bir adım atsınlar içeri sonra kapıyı hızlıca kapatır kafasına çuvalı takarız sonra elektrikmi verirsin.. ensesinden buzlu su mu dökersin.. bakarız icabına..
Bu mesajdan alıntı yap
muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2012 #10
sadece paypal üzerinden mi üye olunuyo parası neyse verecem artık ama paypal hesabı yok bende
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları