Can Sıkıntısı

Temel Tasarım İlkeleri - Can Sıkıntısı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu aralar forumda yapılan çalışmalar "Can sıkıntısı" "canım sıkıldı bunu yaptım" vb. başlıklar altında çalışmalar yayınlanmaya başladı. bence bu biraz kaliteyi düşürüyor yani bi emek vermişsiniz çalışma ...

Can Sıkıntısı
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Can Sıkıntısı

Alt 22-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu aralar forumda yapılan çalışmalar "Can sıkıntısı" "canım sıkıldı bunu yaptım" vb. başlıklar altında çalışmalar yayınlanmaya başladı. bence bu biraz kaliteyi düşürüyor yani bi emek vermişsiniz çalışma yapmışsınız bunu basit olarak can sıkıntısı olarak belirtiyorsunuz, 60.000'i, geçmiş üye sayısıyla günlük en az yeni 300 üye olan Türkiyenin en kaliteli seviyeli grafik sitesi Grafikerler.net Türkiye'nin En Büyük Grafiker Topluluğu - Grafik - Tasarım - Sanat te bu tür basit davranışlarda bulunulmasını tasvip etmiyorum he yasakmı değil ama bence yanlış bir uygulama, bu çalışmalar sizlerin reklamıda oluyor sitemiz üst sıralara doğru yükselirken bu yapılan basit hareketler sizin zararınıza umarım bu tür başlık açan arkadaşlar beni yanlış anlamamıştır.

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tamamen haklısın. canım sıkıldı ben bir şey yapayım diyorsunuz. bu durum can sıkıntısı değil program merakı bunu böyle yapsam, bu şekli 45 derece çevirirsem nasıl olur acaba, şu çizgi degrade oluşturucağım derken tasarım sizin yaptığınız tasarım. Bu tarz tasarımları yaparken hem kendinize geliştiriyorsunuz hemde ortaya yeni bir uygulama efect ortaya çıkıyor. öylece tasarım tamamlamış halde siteye ekliyorsun, ne için? yorum almak için sadece ''aa, çok güzeloldu; süpersin; aa harika bir çalışma'' duyumak için değil. çalışma üzerine yorum aldıktan sonra değişik fikirler ürütüyorsunuz. onun için verdiğiniz emeklere yakışılır adı verilmelisiniz. kendinize saygı gösterın...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
draw, foto, grafik, grafiker, image, photoshop, resim, sıkıntı, sıkıntısı, tasarım