Çanakkale afiş-2

Afiş Tasarımı - Çanakkale afiş-2 ...

Çanakkale afiş-2

Çanakkale afiş-2

Alt 17-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

daha önce başka bi tane göndermiştim, beğenilmemişti :hmm2:, iki tane daha yaptım bunlar nasıl olmuş ve hangisi daha iyi?
yorumlarınızı bekliyorum, tşkler.
Çanakkale afiş-2
Çanakkale afiş-2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bununda beğenilme ihtimali zayıf çünkü
tipografi kullanımı, seçilen fontlar çok hatalı
ayrıca çok fazla resim kullanmışsın boğmuşun sayfayı resmen...

tipografi konusu iyice araştıramnı öneririm sana
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-10-2007 #3
yok bırakacam ben bu işi :sad:
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2007 #4
ne kadar zamındır bu işi yapıyosun hamras?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-10-2007 #5
yaptığın afişlerde ilk zamanlarda kavraman açısından film afişlerindeki fontları taklit etmeni öneririm çoğu tek tiptir bazı özel yerlerde klasikleşen fontlar vardır ve onun haricindeki yazıları göz yadırgar afişlerdeki yazılarda bunlardandır... tebrikler... başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-10-2007 #6
grafikerlik kursunu yeni bitirdim, şu an bu işi yapmıyorum asıl işim muhasebecilik ve 12 yıldır muhasebeciyim.
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2007 #7
grafikerlik kursunu yeni bitirdim, şu an bu işi yapmıyorum asıl işim muhasebecilik ve 12 yıldır muhasebeciyim.
e sorun ne o zaman grafikerlik için uğraşıyorsunuz?
neden herkes grafikerliği bu kadar basit görüp ben burdan ekmek yerim fikrine kapılıyor?
Bu mesajdan alıntı yap
kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 17-10-2007 #8
uzun bir süre muhasebecilik yaptıktan sonra neden bu meslek??
kurs bitirdikten sonra staj yapabileceğin bir yer bulsan daha verimli olucaktır senin için tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-10-2007 #9
e sorun ne o zaman grafikerlik için uğraşıyorsunuz?
neden herkes grafikerliği bu kadar basit görüp ben burdan ekmek yerim fikrine kapılıyor?
sevgili horus ben ekmeğimi kazanıyorum zaten hemde bi grafikerin kazancından daha iyi kazanıyorum, para kazanmak için bu işe girmedim kaldıki 3 aylık bi kursla grafiker olunacağını düşünenlerden hiç değilim, nasılki muhasebeci olunamayacağı gibi. benim ilgim vardı ve kursa gittim hepsi bu kadar, belli olmas belki muhasebeciliği bırakıp grafiker OLMAYA ÇALIŞIRIM ama bu işi istediğim!! için sadece
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2007 #10
sevgili horus ben ekmeğimi kazanıyorum zaten hemde bi grafikerin kazancından daha iyi kazanıyorum, para kazanmak için bu işe girmedim kaldıki 3 aylık bi kursla grafiker olunacağını düşünenlerden hiç değilim, nasılki muhasebeci olunamayacağı gibi. benim ilgim vardı ve kursa gittim hepsi bu kadar, belli olmas belki muhasebeciliği bırakıp grafiker OLMAYA ÇALIŞIRIM ama bu işi istediğim!! için sadece
Eğer bu forum Grafiker olman için en ufak bir dürtü veya inanç aşılayabilecekse sana forumunda Horus un da söyledikleri için doğru bir şey yaptığımızı düşünmem için bir sebep daha bulurum kendime. Uğraş çalış olacaktır. Ama çalışmalarınızı kişisel çalışmalar kategorisinde yayınlamazsanız "profesyonel" olarak nitelendirilir ve bu şekilde yorumlar alırsınız. Lütfen bu sebepten dolayıda kırılmayalım.

Yukarıda bir arkadaş çok güzel bir şey söylemiş. Film afişlerini takip et diye. Eğer grafik tasarımcılığın sanatla bir bağlantısı varsa, sanata yeni başlayanlar gibi taklit ile başla. Ama... Eğer yaptığın işleri pazarlamayı düşünüyorsan sadece esinlen taklit etme derim. Bu da emeğe saygıdan gelir. Umarım ki burada senin çalışmalarına da istediğin doğrultuda yorumlar görebilecek inançla bu işi yapmaya devam edersin. İyi forumlar.=)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
canakkale, canakkale afis