çanakkale ili logo tasarım yarışması sonucu birinci olan çalışma

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - çanakkale ili logo tasarım yarışması sonucu birinci olan çalışma ...

cmyk_44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cmyk_44

Grafiker / Batman

Alt 07-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası”nın Güney Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile yürütmekte olduğu “Çanakkale Turizmde Yeni Marka ve Değerlerini Ortaya Çıkartıyor” projesi kapsamında yer alan “Çanakkale Logo Yarışması”nın birincisi belli oldu. Yapılan jüri oylaması sonucunda, Çanakkale‟nin ulusal ve uluslararası alanda logosunu, sanat yönetmeni Atilla Akın‟ın çalışması temsil etmeye hak kazandı.

“Çanakkale Logo Yarışması”na 287 katılımcının 478 eseri katıldı. 26 Ekim tarihinde Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ile alanında uzman dört öğretim görevlisinin katıldığı ön elemede 478 logo çalışması arasından 7 eser seçildi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi‟nde 4 Kasım Pazartesi günü, bölgemizdeki tüm kamu kurum, kuruluş ve STK‟ların temsilcilerinin davet edildiği son jüri oylamasına 36 jüri üyesi katıldı. Bu toplantıda 7 logo içerisinde “D” rumuzuyla oylanan Atila Akın’a ait logo çalışması 36 katılımcının 15 oyunu alarak birinci seçildi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cmyk_44

Grafiker / Batman

Alt 08-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar logo hakkındaki yorumlarınız nedir? sizce logo standartlarına uygun bir çalışmamı?
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
arkadaşlar logo hakkındaki yorumlarınız nedir? sizce logo standartlarına uygun bir çalışmamı?
Hangi yarışma? hangi katılımcılar sonucu? logoda ki hangi vurgulamalar? logoda kullanılan anlatılan temalar nedir?....

Çalışmanız hakkındaki ufak bir brif en azından merakları giderir..
Bu mesajdan alıntı yap

cmyk_44

Grafiker / Batman

Alt 10-11-2013 #4
çanakkale ticaret ve sanayi odasının düzenlediği "çanakkale ili logo tasarım yarışması" sonucu birinci olan çalışma bu. 10.000 tl ödül verildi bu logoya
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-11-2013 #5
Paraya yazık olmuş.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafikon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikon

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2013 #6
Paraya yazık olmuş.
Gerçekten çok haklısın. Eminim ki o kadar güzel logo içinden bunu seçenin zevkini merak ediyorum, yarışma logolarını şu sitede bile oylasalar daha doğru sonuca ulaşılır.
Bu mesajdan alıntı yap

cmyk_44

Grafiker / Batman

Alt 11-11-2013 #7
logoda yok yok seçen jüri üyelerini tebrik ediyorum!
Bu mesajdan alıntı yap