CaNaVAAAR!

Afiş Tasarımı - CaNaVAAAR! ...

CaNaVAAAR!
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

CaNaVAAAR!

Alt 20-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CaNaVAAAR!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne işin bu çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-08-2007 #3
ne işin bu çalışma
Ben de anlayamadım =)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
TaBeLaTöR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TaBeLaTöR(46)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 20-08-2007 #4
tabeLa kilo ile degiLdir CaNaVAAAR! metre karedir :d
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 20-08-2007 #5
rüyanda gördüğün kabusu mu çizdin arkadaş ne bu anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 20-08-2007 #6
öyle geldi bana, gelmesin mi? kafamıza esti yaptık işte. Sırada kimyasal dübel var. Siz içeriğe değil, görüntüye bakın.Serbest bi çalışma deyince ortalık curcuna oluyo.Ama keşke serbest deseymişşim CaNaVAAAR!
Bu mesajdan alıntı yap
Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 20-08-2007 #7
erdemcim ya tamm hayal gücüde eksiklerin var... Beyaz fon biraz problem katmiş canım doldursan ii olur. sol tarafraki canafar yazısı güzel olmus. canavari kırmızı ile siyah degil de biraz daha fona uydursan CaNaVAAAR! yada fonu ona uydursan. CaNaVAAAR! bida soldaki yazıda azcik boş geldi CaNaVAAAR! tabi bunları kale alma güzel olmuş bi profesyonelin yorumu daha hoş olur buraya...
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #8
bende anlamadın nedri bu ne çalışması canavrla taş motoru ne alaka çözemeddim adı mı canavar
bir kere tasrıın solundaki yazılar anlam ifade ediyor zannediyorum ve bakıyorum göz yoruyo + anlamı yok

he canavar kükrüyo yani demiiiiiiiii
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2007 #9
he canavar kükrüyo yani demiiiiiiiii
:mutluluk::artipuan:

Peki tamam açık açık söyliyim neyin ne olduğunu.Canavar adlı yaptığım serbest bir çalışma.Malum çalıştığım reklamcı tabela cart curt işleri ile uğraşınca bende artık burdaki takım taklavatları konu ediyorum kendime.Çalışmanın alt tarafında görmüş olduğunuz, ucunda yuvarlak olan (spiral) taklavatın halk dilindeki adı ' canavar' Bende bu taklavattan yola çıkarak canavar adını verdiğim bu çalışmayı yaptım.Herhani bir verdiği msj yok.Canavarların neslinin tükenmekte olduğu ve bizim canavarla sahip çıkmamız gerektiği gibi bir anlam felan düşünmeyin. Sadece boş vaktimde espirili bişiler yapmak. Ama sanırım biraz kara mizah oldu!! Ama bundan sonra hep bu şekilde çalışmalar koycam foruma. Dediğim gibi bir dahaki çalışmam kimyasal dübel üstüne olucak.Tekrar söylüyorum, anlam felan çıkarmaya çalışmayın, yoksa işin içinden çıkamazsınız CaNaVAAAR!

erdemcim ya tamm hayal gücüde eksiklerin var... Beyaz fon biraz problem katmiş canım doldursan ii olur. sol tarafraki canafar yazısı güzel olmus. canavari kırmızı ile siyah degil de biraz daha fona uydursan CaNaVAAAR! yada fonu ona uydursan. CaNaVAAAR! bida soldaki yazıda azcik boş geldi CaNaVAAAR! tabi bunları kale alma güzel olmuş bi profesyonelin yorumu daha hoş olur buraya...
olm yorum yaparken ciddimi konuşuyon yoksa takılıyonmu? bi arada bi derede kaldım.Okadar demişsin demişsin demişsim sonra dediklerimi kale alma demişsin :anlamadim: ona göre bilelimde ciddiye yada tiye alalım!
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2007 #10
:mutluluk::artipuan:

Peki tamam açık açık söyliyim neyin ne olduğunu.Canavar adlı yaptığım serbest bir çalışma.Malum çalıştığım reklamcı tabela cart curt işleri ile uğraşınca bende artık burdaki takım taklavatları konu ediyorum kendime.Çalışmanın alt tarafında görmüş olduğunuz, ucunda yuvarlak olan (spiral) taklavatın halk dilindeki adı ' canavar' Bende bu taklavattan yola çıkarak canavar adını verdiğim bu çalışmayı yaptım.Herhani bir verdiği msj yok.Canavarların neslinin tükenmekte olduğu ve bizim canavarla sahip çıkmamız gerektiği gibi bir anlam felan düşünmeyin. Sadece boş vaktimde espirili bişiler yapmak. Ama sanırım biraz kara mizah oldu!! Ama bundan sonra hep bu şekilde çalışmalar koycam foruma. Dediğim gibi bir dahaki çalışmam kimyasal dübel üstüne olucak.Tekrar söylüyorum, anlam felan çıkarmaya çalışmayın, yoksa işin içinden çıkamazsınız CaNaVAAAR!

olm yorum yaparken ciddimi konuşuyon yoksa takılıyonmu? bi arada bi derede kaldım.Okadar demişsin demişsin demişsim sonra dediklerimi kale alma demişsin :anlamadim: ona göre bilelimde ciddiye yada tiye alalım!

tamam dayı güzel olmuş bundan sonra kale almıyacam sadece bakacam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
canavaaar, canavar

Kapat
Şifremi Unuttum?