Canbey Temizlik Web sitesi tasarımı

Web Tasarımı - Canbey Temizlik Web sitesi tasarımı Sponsorlu Bağlantılar iyi günler, bir firma için web sitesi hazırlamaya çalışıyorum. domain alıp attım ama hala tasarım üzerinde çalışmalara devam ediyorum. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler... http://www.canbeytemizlik.com...

shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 08-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler,

bir firma için web sitesi hazırlamaya çalışıyorum. domain alıp attım ama hala tasarım üzerinde çalışmalara devam ediyorum. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler...

http://www.canbeytemizlik.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lantier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lantier

Webmaster / İstanbul

Alt 09-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hocam ortada halılarınızı mı yıkatacaksınız kısmındaki yazı fontu daha güzel seçilebilirdi. Ayrica renklerle biraz daha oynasanız sanki daha iyi duracak gibi şu anki renkler çok mat. Bide siteyi hazırlarken tablo mu kullandınız div mi onu öğrenebilirsek daha esnek önerilerimiz olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
lantier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lantier

Webmaster / İstanbul

Alt 09-07-2011 #3
bi de istatistik kısmına sanki gerek yok gibi Canbey Temizlik Web sitesi tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap