Canım Türkiyem... :)

Graficafe - Canım Türkiyem... :) ...

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Toki yanı... İmara açık tarla vasfında cennette arsa

Ben Veysel Karani hazretleriyim diyen bi uyanık... Aralarında hakimlerin, avukatların, öğretmenlerin de bulunduğu kerizlere cennetten tapu satarak, 6 milyon lira tokatlamış.

*
Bence yanlış yapmış.
*
Eyüp Sultan’ım deseydi...
Rahat 16 milyon götürürdü.
*
Çünkü bu ülkede...
Başbakanlığa bağlı Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayındırlık Bakanlığı’na bağlı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne resmi yazı gönderip, Hazreti İsa’nın tapu kayıtlarını istedi birader!
*
Nası yani dersen?
*
Sayın devletimiz, azınlık vakıflarına emlak beyannamesi gönderdi, azınlık vakıfları mülk sahibi hanesine “Hazreti İsa” yazdı, sayın devletimiz de tapuları Hazreti İsa adına tescil etti. Bilahare... Sayın hükümetimiz, bugünlerde çok popüler olan bi tarihte “28 Şubat”ta, ama, malum 28 Şubat’ta değil, 28 Şubat 2008’de AB’ye uyum ayaklarıyla, azınlık vakıflarına ait taşınmazların iadesini yasalaştırdı. E adamlar da mülklerini geri istedi. E adamlar mülklerini geri isteyince, sayın başbakanlığımız sayın bakanlığımıza resmi yazı yazıp, Hazreti İsa’nın “ikametgah adresi”ni istedi...
Ki, Hazreti İsa gelsin, mirasçılarına devir işlemlerini yapsın.
*
Henüz bulamadılar.
Aranıyor Hazreti İsa.
*
Bu arada... Yüce mahkememiz, Beşiktaş’ta oturan Mariam binti Ovahim’in bulunması için, sayın Emniyet’e resmi yazı yazdı, derhal bulunmasını istedi. Sayın Emniyetimiz, aradı taradı, “şahsın bulunamadığını, adresinin tespit edilemediğini” bildirdi. Yüce mahkememiz de, sayın Emniyetimizden gelen cevap
üzerine, “kayıp şahıs”a ait taşınmaza kayyum tayin etti... Halbuki, mahkeme celbi çıkarılan kayıp şahıs, halk arasındaki tabirle, bildiğin Meryem Ana!
*
Sayın devletimiz, Cebrail Aleyhisselam’ın da peşine düşmüş durumda... O da meçhul mülk zengini olarak aranıyor. Gabriel adıyla aradıkları için, bi türlü ensesine binemediler.
*
Netice itibariyle...
*
Bi ülkenin hükümeti, Hazreti İsa’nın tapusunu arıyorsa... O ülkenin ahalisine cennetin tapusunu kakalamak, suç filan değildir, sevaptır. Dubleks villa kakalanmaması günahtır.

Yılmaz Özdil - Hürriyet
07.03.2012

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
--Burada açıklıyorum ...... ben Eyüp sultanım Canım Türkiyem...  :)
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 07-03-2012 #3
ne diyelim hocam halimiz ahvalimiz durum budur....
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-03-2012 #4
--Burada açıklıyorum ...... ben Eyüp sultanım Canım Türkiyem...  :)
Hahaha bismillah..... Canım Türkiyem...  :)

ne diyelim hocam halimiz ahvalimiz durum budur....
Verelim sana da bi arsa Emrah nereye götüreceksin bu kadar parayı? :rofl::rofl::rofl:

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 07-03-2012 #5
Hahaha bismillah..... Canım Türkiyem...  :)

Verelim sana da bi arsa Emrah nereye götüreceksin bu kadar parayı? :rofl::rofl::rofl:
ne parasi martin yaa Canım Türkiyem...  :) Canım Türkiyem...  :) evlencez para lazım aslında arsada feba olmaz Canım Türkiyem...  :) satar düğün yaparız Canım Türkiyem...  :) Canım Türkiyem...  :)
Bu mesajdan alıntı yap
twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2012 #6
Martin niye şaşırdın Eyüp sultan olduğumu duyunca .... ver sen bana birkaç milyoncuk bak ben sana binlerce Hz İsa Bi o kadarda Eyüp sultan getireyim... hatta hülya avşar ve acun ılıcalıyıda da jüri yapıp en iyi İsa yı seçmeszem ben parayı tanımıyorıum demektir...
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 07-03-2012 #7
Haha Canım Türkiyem...  :)
Var mı şöyle cennet bahçesi manzaralı bir daire Canım Türkiyem...  :)DCanım Türkiyem...  :)
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-03-2012 #8
Haha Canım Türkiyem...  :)
Var mı şöyle cennet bahçesi manzaralı bir daire Canım Türkiyem...  :)DCanım Türkiyem...  :)
Olma mı topraam sana torpil geçeriz ön bahçesi cennet mis gibi, arka bahçesi cehennem çok ateşli wooouuwww. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 07-03-2012 #9
Olma mı topraam sana torpil geçeriz ön bahçesi cennet mis gibi, arka bahçesi cehennem çok ateşli wooouuwww. :rofl::rofl::rofl::rofl:
Yazın ön bahçede, kışın arka bahçede geçiririz yılı. Canım Türkiyem...  :)D
Komşularımıda yemeğe çağırırım.Ayıptır söylemesi çok güzel Ker(ev)iz dolması yaparım. Canım Türkiyem...  :)DCanım Türkiyem...  :)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2012 #10
Yıllardan 2012 idi.. hani uzaya gidenlerden mi bahsedersin, Hubble teleskobundan görünenlerden mi bahsedersin, teknolojik gelişmelerden, insanoğlunun bulduğu inanılmaz tıbbi deneyimlerden mi yoksa fötünden birşeyler uydurup, dini, bastırılmış cinselliğini, 3kağıtçılığını 2 besmele 3 fatiha yanına da karışık ayetel kürsi okuyan adamlara hörmeti saygıyı kusur etmeyen ey çılgın insanlıktan mı bahsetmek gerekiyor bilemiyorum.

İyi olmuş, az da yapmış. Dini içinde yaşamadan, dininden bile bir cennet payı bir çıkar çıkartmaya çalışan gereksiz elemanlara ''Sırat köprüsü''nden geçmeyi gişeden bilet almaya benzeten cahil cühela kişilere az bile.. Milyon değil milyarlık vurgunu kaçırmış...

Gerçekten bu tip haber ve yazılar ile 3 kuruşa boşuna çalışıyoruz gibi geliyor ya.. Ya sabır sadece..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları