Canım Türkiyem

Afiş Tasarımı - Canım Türkiyem ...

Konu Kapatılmıştır
Canım Türkiyem
ganzerx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ganzerx

Bilg. Teknikeri / Afyonkarahisar

Alt 24-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benden de bi çalışma...
Canım Türkiyem

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1- flood yapmayın
kuralları okuyun
2- bölüm yanlıştı buraya aldım dikkatli olun

yorumlara gelincede

çalışma fikri olarak güzel de ortada birşey yok
birkaç resmin bir araya gelmesi , windows çayırının er meydanına dönmesi dışında

kullandığınız resimler kötü
efektler uygun düşmemiş
ve daha uzar bu
ilk çalışmanız sanırım
yolunuz uzun
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 24-09-2007 #3
Oldukça amatör çalışma, tasarım örneklerini inceleyin. Paylaştığın için teşekkürler.
ozzii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzii

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 25-09-2007 #4
çok basit
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2007 #5
ilk çalışman ise belden aşağı vurmayacam eline sağlık yol uzun horus un sölediği gibi
Alt 26-09-2007 #6
çalışmaya devam, ben öyle yapıyorum...
Meriod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Meriod

Sanat Yn. / Adana

Alt 26-09-2007 #7
İnan ki ukalalık olsun die diil, senin iyiliin için sölüorum; eğer bu yola henüz başlamadıysan hiç bulaşma bence..çünkü zaman kaybı olur senin için..

En iyisi dier yeteneklerini keşfetmekle deerlendir zamanını.. Umarım kızmassın ve bunu tebessümle söylenmiş bir dost tavsiyesi olarak alırsın.. Canım Türkiyem
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2007 #8
Meriod

yanlış anlama diee 3-4 kez tekrarlamışın ama gerçekten ağır knuşmuşun nerden biliyosun photoshop un başında ilk yaptığı şeyse bence çok güzel acaba ilk photoshop un başında sen ne yapmıştın..? bence bir yerde çalışmaya başla eminim lilerlersin
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2007 #9
İnan ki ukalalık olsun die diil, senin iyiliin için sölüorum; eğer bu yola henüz başlamadıysan hiç bulaşma bence..çünkü zaman kaybı olur senin için..

En iyisi dier yeteneklerini keşfetmekle deerlendir zamanını.. Umarım kızmassın ve bunu tebessümle söylenmiş bir dost tavsiyesi olarak alırsın.. Canım Türkiyem
Bendende sana bir abi tavsiyesi, insanları hemen bir çırpıda harcama.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

limitsizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

limitsizim

Ressam / Konya

Alt 26-09-2007 #10
Dostum caban ve başlanman güzel çalışman tabiki amatör zaten sen bunun farkındasın kendini geliştirmek için bunu yapıyosun gelişim aşamanda bir basamak senin için sana gelen eleştirilere gelince sanat eleştirisi yapıcı olur eger sanat yönünde eleştiri yapmayı bilmiyenler varsa lütfen kışıleri eleştirmesinler çünkü eleştiri demek herkez bişey söylesin laf salatası yapalım demek degil eleştiri gibi büyük bir silah iyi yada kötü kullanılabilir iyi olanı yapıcı eleştiridir kötü olanıysa herkezin kışıye eleştiri yapamsıdır sanatta kişiler degil eserler eleştirilir ve kesin oalrak yargı biçilmez çünkü görecelidir sanat ... 10 yıldır sanatın içinde olan resim egitimi alan birinin yanı benim tavsiyem bu ...
LÜTEFN SANATA SAYGI SANAT TİCARET YADA PARA KAZANMA YOLU DEGİLDİR TOPLUMLARI YÖNETME YOLUDUR...(buda benim sözüm:-) )
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
canm, trkiyem