Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)

Serbest Çalışmalar - Canın Sıkılıyosa Photoshop ;) ...

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Can sıkıntısından photoshopu bir açayım dedim ortaya bu çıktı 20 dk lık bir çalışma ve can sıkıntıma bir çözü oldu açıkçası Canın Sıkılıyosa Photoshop ;) Kendim Çizdim Kendim oynadım Canın Sıkılıyosa Photoshop ;) Nice to meet you PHOTOSHOP

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sR-graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sR-graphic(30)

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 28-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
e güzelCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)böle bi durumda eleştirmek diil tebrik etmek isterim sıkıntını gidermek için onu kullanman çok güzelCanın Sıkılıyosa Photoshop ;) ve gerçekten hiç fena görünmüyor belkide biçok çalışmandan çok daha fazla tat aldın yaparken kimbilir..
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 28-08-2008 #3
farklı bişi olmuş canını azdaha sıkıp bi işe başlasan kimbilir neler yaparsınCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)D
Bu mesajdan alıntı yap

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #4
e güzelCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)böle bi durumda eleştirmek diil tebrik etmek isterim sıkıntını gidermek için onu kullanman çok güzelCanın Sıkılıyosa Photoshop ;) ve gerçekten hiç fena görünmüyor belkide biçok çalışmandan çok daha fazla tat aldın yaparken kimbilir..
Ewet gerçekten zevk alarak yaptım teşekkür ederim Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)

farklı bişi olmuş canını azdaha sıkıp bi işe başlasan kimbilir neler yaparsınCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)D
Can sıkıldığı zaman iş yapasım da gelmiyo açıkçası bu şekilde oyalanarak can sıkıntımı atmaya çalışıyorum Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)

Teşekkür ederim yorumlarınız için Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-08-2008 #5
güzel bir çalışma hep canın sıkılsın inşallah:wink::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
mamijim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mamijim

Yrd. Grafiker / Kocaeli

Alt 28-08-2008 #6
abi burda amaçladığın şey can sıkıntısını gidermekse ya keyfin yerinde olunca neler çıkarr yavffff
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 28-08-2008 #7
benim arkadaşımın canı sıkılmış öylemi:rofl::rofl: tam benim tarzım ben şimdi bunun üzerinde biraz çalışim bakalım...:rofl::rofl: güzel çalışma cnm...insanın canı sıkılınca güzel şeyler çıkıyo zaten ortaya...hiç bir şeye bağımlı kalmadan dilediin gibi özgürce çalışabiliyosun...:angel:canın sıkılmasın ama güzel tasarımlar çıkacak diye sana kıyamam...kolay gele...
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-08-2008 #8
cok şirin olmuş ruh halinin aksi yansımış sıkıntılı bi çalışma değilCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)
Bu mesajdan alıntı yap

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #9
abi burda amaçladığın şey can sıkıntısını gidermekse ya keyfin yerinde olunca neler çıkarr yavffff
Canın Sıkılıyosa Photoshop ;) Keyifli olunca da güzel şeyler çıkıyo arkadaşım tahmin ettiğin gibi Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)

benim arkadaşımın canı sıkılmış öylemi:rofl::rofl: tam benim tarzım ben şimdi bunun üzerinde biraz çalışim bakalım...:rofl::rofl: güzel çalışma cnm...insanın canı sıkılınca güzel şeyler çıkıyo zaten ortaya...hiç bir şeye bağımlı kalmadan dilediin gibi özgürce çalışabiliyosun...:angel:canın sıkılmasın ama güzel tasarımlar çıkacak diye sana kıyamam...kolay gele...
çok düşüncelisin cnm Canın Sıkılıyosa Photoshop ;) teşekkür ederim

cok şirin olmuş ruh halinin aksi yansımış sıkıntılı bi çalışma değilCanın Sıkılıyosa Photoshop ;)
hmm evet öyle oldu sanırım şirin olduğu söyleniyo Canın Sıkılıyosa Photoshop ;)

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 16-10-2008 #10
kanka hanı bunun background yapımını anlatacaktın bana ask olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
canın, photoshop, sıkılıyosa