Çanlar Windows XP için çalıyor...

Teknoloji Haberleri - Çanlar Windows XP için çalıyor... Sponsorlu Bağlantılar Microsoft Windows XP ömrünü fazlasıyla aşan bir işletim sistemi oldu. Kullanıcılar alışkanlıklarını sürdürse de teknoloji durmuyor ve bu ürünlere teknik destek kalkarken, yeni trendler geleceği şekillendiriyor. İşte araştırma ...

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 23-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Windows XP ömrünü fazlasıyla aşan bir işletim sistemi oldu. Kullanıcılar alışkanlıklarını sürdürse de teknoloji durmuyor ve bu ürünlere teknik destek kalkarken, yeni trendler geleceği şekillendiriyor.

İşte araştırma şirketi Gartner'ın raporunda ortaya çıkan gerçeklere göre Windows XP'nin sonu gerçekten gelmek üzere. İşte Windows XP'nin sonunu getiren yeni trendler:

1. Sanaallaştırma
Veri merkezlerinde sanal işletim sistemleri kullanılıyor. Farklı donanımlardan aynı masaüstüne erişim için sanallaştırma şart.

2. Veri artışı

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde veri miktarı yüzde 800 artacak. Bunun yüzde 80'i yapılandırılmamış veri olacak ve bunun yönetimi yeni teknolojileri gerektiriyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları