Canlıyayındinle

Web Tasarımı - Canlıyayındinle ...

Canlıyayındinle
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Canlıyayındinle

Alt 01-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Canlıyayındinle
Canliyayindinle.com'un yeni arayüzü.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalarını dikkatle takip ettiğim sayılı isimlerdensiniz. Çok çok iyi, emeğinize sağlık.Canlıyayındinle
Bu mesajdan alıntı yap

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 02-11-2011 #3
Çalışmalarını dikkatle takip ettiğim sayılı isimlerdensiniz. Çok çok iyi, emeğinize sağlık.Canlıyayındinle
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Canlıyayındinle
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 02-11-2011 #4
Açık bir görüş belirtmek gerekirse, tek renk üzerine çok yoğunlaşmışsınız ki buda tasarımı biraz yorucu yapmış. 2.ci önemli hususta header alanını çok fazla yüksek tutmuşsunuz, logonun boyutu ve bir reklam alanının olmadığını düşünürsek menüyü biraz daha daraltır ve header alanını daha dar tutarsanız site daha ulaşılabilir olacaktır. Son olarak tasarımın css ile kodlanacağını gözönünde tutarsak çok fazla resim tabanlı kodlama yapılması gerekecek ve buda sitenin hızlı olmasını engelleyecektir. Toparlarsam header alanını daraltıp renkleri çeşitlendirip daha göze hitap edenlerden seçerseniz tasarımınız başarılı olacaktır. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 02-11-2011 #5
Açık bir görüş belirtmek gerekirse, tek renk üzerine çok yoğunlaşmışsınız ki buda tasarımı biraz yorucu yapmış. 2.ci önemli hususta header alanını çok fazla yüksek tutmuşsunuz, logonun boyutu ve bir reklam alanının olmadığını düşünürsek menüyü biraz daha daraltır ve header alanını daha dar tutarsanız site daha ulaşılabilir olacaktır. Son olarak tasarımın css ile kodlanacağını gözönünde tutarsak çok fazla resim tabanlı kodlama yapılması gerekecek ve buda sitenin hızlı olmasını engelleyecektir. Toparlarsam header alanını daraltıp renkleri çeşitlendirip daha göze hitap edenlerden seçerseniz tasarımınız başarılı olacaktır. Kolay gelsin.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim , tek renk konusunda renk müşterinin seçimiydi , logo konusu tasarımı bitirdikten sonra benimde dikkatimi çekti header kısmına göre birazda olsa ufak görünüyor , header alanı konusunda haklı olabilirsiniz ama ben pekte büyük olduğunu düşünmüyorum header alanının , logoyu biraz daha genişlediğini düşünürsek daha iyi bi görüntü çıkacaktır.Sitenin css'ini kendim kodluyacağım , biraz image tabanlı görükecek ister istemez siteye renk katmak için web 2.0 çalıştığım için alt yapıda imagelerin biraz yoğun olması tasarım açısından kaçınılmaz ne yazıkki.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?