canon ipf8000s

Dijital makineler - canon ipf8000s ...

canon ipf8000s
ersu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersu

Grafiker / Aksaray

canon ipf8000s

Alt 31-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iç mekan baskı makinesi aldık ama bu makineyi kullananlara sormak istiyorum. kuşe kağıt kullanırken illa mat mı kullanmak zorundayız. parlak kuşe kağıda baskı yapınca boyalar birbirine giriyor. ayrıca canonun kendi fotoğraf kağıtları dışındaki markaları kullansam mesela hp nin fotoğraf kağıtları yarı yarıya ucuz. hp marka kağıt kullanınca makineye zarar verir mi?
bu konularda bilgisi olan arkadasların yardımını bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iç mekan baskı makinesi aldık ama bu makineyi kullananlara sormak istiyorum. kuşe kağıt kullanırken illa mat mı kullanmak zorundayız. parlak kuşe kağıda baskı yapınca boyalar birbirine giriyor. ayrıca canonun kendi fotoğraf kağıtları dışındaki markaları kullansam mesela hp nin fotoğraf kağıtları yarı yarıya ucuz. hp marka kağıt kullanınca makineye zarar verir mi?
bu konularda bilgisi olan arkadasların yardımını bekliyorum.
Diğer marka kağıtları kullanabilrisiniz,makinanıza zarar vermez ...
Bu mesajdan alıntı yap
plotink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotink

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-03-2012 #3
Canon makineler çok çeşitli kağıtlar kullanabilmektedir ve hiç bir sıkıntı çıkmamaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz ****************] iletişimden bana ulaşabilirsiniz. *****
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

forum kuralları

Alt 10-05-2012 #4
Canon makineler çok çeşitli kağıtlar kullanabilmektedir ve hiç bir sıkıntı çıkmamaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz ****************] iletişimden bana ulaşabilirsiniz. *****
11. Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.
Bu mesajdan alıntı yap