Canon Mark III

Graficafe - Canon Mark III Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yabancı sitede Canon Mark III uygun fiyat'da buldum almak istiyorum. Gümrüt vergisi ne kadar alıyorlar. İyi günler iyi çalışmalar....

Canon Mark III
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Canon Mark III

Alt 24-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yabancı sitede Canon Mark III uygun fiyat'da buldum almak istiyorum. Gümrüt vergisi ne kadar alıyorlar. İyi günler iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ecanberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecanberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi sitede? Canon Mark III

paket boyutundan mutlaka gümrüğe takılacaktır, mevcut fatura üzerinden vergi uygulanır.Vergi oranını iyi araştırmanı tavsiye ederim, astarı yüzünden pahalıya gelmesin.
Bu mesajdan alıntı yap

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2013 #3
ben bulamadım ne kadar verecez gümrüte alan kişiler varsa ne kadar ödüyorlar onun için açtım konuyu
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2013 #4
Benim bildiğim kadarıyla hiçbir site Türkiyeye elektronik eşya yollamıyor. Fotoğraf makinesi telefon vs. ama işin çakallığına kaçıp hediye paketi ile falan yollayanlarda olmuyor değil ama yakalanırsa sonu kötü.
yukarıdaki arkadaş muhtemelen bu yüzden hangi site demiş olmalı

Nette bulduğum bilgi şu.

"Arkdaşlar 1 hafta önce gümrük hizmetlerini aradım gümrükte geçmesi sorun olan ürünleri sordum ; İlk başta cep telefonu kesinlikle yasak , Parfüm vb. ürünlerin geçmeside yasak , zayıflatıcı yada kilo aldırıcı ilaçlarda yasak. Alacağınız ürün Maximum 30kg ağırlığında olmalı ve 75 Euroyu geçmemeli. Geçtiği takdirde gönderen avrupa birliği üyesi ise %18 kdv değilse %20 kdv ödenir."

Canoncuların takıldığı forum var orda detaylı bilgi bulabilirsin Canon Mark III

Yani 4000'e alsan makineyi + 720 lira Canon Mark III
Bu mesajdan alıntı yap

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2014 #5
Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap