Canon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Canon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye Geneli ...

ffffound isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ffffound

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Canon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi

Marka / Model: Canon D10

Fiyat: 600

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Makinayı bilen bilir, bilmeyen internet araştırması yaparak ne kadar iyi ve öncü bir cihaz olduğunu öğrenir.

Yurtdışından getirdiğim kullanılmış cihazımı evde makina bolluğu ve sualtı çekim hevesimi almam sebebiyle satıyorum.
İkinci elde bulması zor bir makina olduğu için niyetliyseniz kaçırmayın derim. Canon'un marka kalitesi ortada. Bu makina sualtı kılıfı olmadan suya girebilen dünyadaki ilk makinadır.
Çok iyi durumdadır, aksesuarları eksiksizdir, hafıza kartını da hediye ediyorum.

E-posta:

Telefon: 0532 788 84 89
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Canon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye GeneliCanon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye GeneliCanon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye GeneliCanon Powershot D10 sualtı fotoğraf makinesi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap