canopus dv pro 2 component kablo ile capture

Edius - canopus dv pro 2 component kablo ile capture ...

adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 11-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

canopus dv pro2 edius 3 pro kullanıyorum normalde capture için compozit veya dv kablo ile capture işlemini yapıyodum. capture kartının kutusunu karıştırırkem component kablo ile capture için bi parça buldum kartıma taktım ama bir türlü capture işlemini yapamadım component kablo ile capture için ayarları bilen varsa bana yardımcı olabilirmi canopus dv pro 2 component kablo ile capture
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmızı beyaz mavi(yeşil) uyumu canopus dv pro 2 component kablo ile capture componet girise hiç girme çünkü compozit girişle almış olduğun kaliteyi alamayabilirsin, baglantıların dogru ise player kaynagına bi bakmalısın her compozit cıkıs yapan player kaynagı componet cıkıs vermeyebilir yada kartı dogru bagladınsa player kaynagına yanlıs baglamıs olabılırsın. edius 3u bırak artık tarih oldu canopus dv pro 2 component kablo ile capture non-linear kurguya edius 2 ile baslamıstım bir klasiktir canopus dv pro 2 component kablo ile capture edius 2 tavsiye edıyorum canopus dv pro 2 component kablo ile capture
Bu mesajdan alıntı yap
aednr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 15-12-2011 #3
bence dv girişten aldığın kaliteyi diğerlerinden alamazsın. ancak bluray cihazlarda componet cıkış olaylarını kullanabilirsin ancak pek te tavsiye etmem. tavsiyem 5 serisi hatta 6 serisine geç. orada şuanki serilerde bocaladığın şeyleri çok basitçe yapabilirsin. tabi edius 3'ten sonraki serilerde neredeyse baştan yaratıldı diyebilirim. biraz alışmakta zorlanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 15-12-2011 #4
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. bildiğim yoldan vazgeçmicem yalnız edius 3 ile ilgili yorumlarınızda kullandığım kart itibari ile en son edius 4.5 sürümünü kullanabiliyorum daha üst versiyonlarda kartımı kullanamıyorum... herşey için teşekkürler canopus dv pro 2 component kablo ile capture
Bu mesajdan alıntı yap