Can't open the illustration. hatası alıyorum lütfen yardım..

Illustrator - Can't open the illustration. hatası alıyorum lütfen yardım.. Sponsorlu Bağlantılar Yaklaşık 10 sayfalık bir iş yaptım. Aslına bakarsanız indesign programına fazla hakim olamadığım için ve bana illustrator daha basit geldiğinden dolayı illustator kullanmayı tercih ettim. Katalogumun kopyasınıda aldım ...

annqell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

annqell

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya22

Alt 09-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaklaşık 10 sayfalık bir iş yaptım. Aslına bakarsanız indesign programına fazla hakim olamadığım için ve bana illustrator daha basit geldiğinden dolayı illustator kullanmayı tercih ettim. Katalogumun kopyasınıda aldım ve aynı hatayı aldım. Bembeyaz bir sayfa çıkıyor. Çalışmamı ne CS5'te açabildim ne de CS4'te . Onlarda hata vermiyor direk önüme boş sayfa çıkarıyor. Ödevimi tamamlamak için acil yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..Can't open the illustration. hatası alıyorum lütfen yardım..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 10-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Illustrator'den yeni bi dosya ac. File --> Place'den bu acmaya calistigin dosyayi Place yapmayi dene. Sonra Place yaptigin dosyayi sec Object --> Flatten Transparency. Ondan sonra Clipping Mask'i sil (Cmd+Shift+7) Ondan sonra Group cikmasi lazim. Ungroup yapip tasarimini kullanabilmen lazim.

He bu olmazsa dosya corrupted olabilir yani kaybetmis olabilirsin yaptiklarini malesef.
Bu mesajdan alıntı yap
annqell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

annqell

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-12-2014 #3
Cevabın ve uğraşın için çok teşekkürler. Fakat işe yaramadı. Malesef 10 sayfanın tamamını kaybetmişim.. Artık tekrardan çalışmaya devam . :/
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
pleaseeee