Çanta baskısı hakkında bir soru

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Çanta baskısı hakkında bir soru Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Grafik tasarım dünyasına çok yabancı olmasamda bir konuda kafam allak bullak oldu. Umarım yardımız olur Sorum ; Corel veya Illustrator'de birçok vektor ve resimle çalıştım ve resimleri ...

nebrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nebrix

Webmaster / Kocaeli

ünlem

Alt 13-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Grafik tasarım dünyasına çok yabancı olmasamda bir konuda kafam allak bullak oldu. Umarım yardımız olur Çanta baskısı hakkında bir soru

Sorum ;

Corel veya Illustrator'de birçok vektor ve resimle çalıştım ve resimleri trace yöntemiyle vektöre çevirdim. Bütün çalışmalar bu durumda vektör mü ? Daha çok grafiğin dijital tarafında olduğumdan çanta baskı kısmına yabancıyım. Çanta baskısı kalıp çıkartılarak süblime baskı yapılıyor. Baskıcıya gönderirken dikkat edilmesi gereken bir konu var mı ?

Mesela bir bitmap resmi convert ettim vektore ve kaydettim bu çalışma sorunsuz bir şekilde kalıp çıkartılarak süblime baskı yapılabilir mi ?

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları