Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye Geneli
ozdemirkarincal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdemirkarincal

Webmaster / Ankara

Alt 09-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama...

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankara'da canvas tablo işi ile uğraşıyorum. Yeni açılacak web siteme resim girişi yapmak için 3 boyutlu canvas tablo MOCKUP ve bunları hızlı bir şekilde yüklemem için ACTİON ına ihtiyacım var. Sizden sadece tasarım kısmını istiyorum, resimleri ben kendim gireceğim. İlgilenen arkadaşlar bana mail adresimden ulaşırsa sevinirim. Ücret ve tasarım detaylarını telefondan görüşeceğim. Saygılar...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Canvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye GeneliCanvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye GeneliCanvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye GeneliCanvas Tablo İçin Ücreti Karşılığında Mockup ve Action Hazırlama... - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap