Canvas uzerine baski

Dijital makineler - Canvas uzerine baski Sponsorlu Bağlantılar Herkese hayirli aksamlar Canvas uzerine reproduction baskilar almak icin makina bakiyorum yurtdisi site ve forumlardan inceledigim kadar Epson 9880 modeli mantikli gozukuyor 5700 usd ya alabiliyorum ,ancak aranizda ...

Canvas uzerine baski
tntrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Canvas uzerine baski

Alt 21-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese hayirli aksamlar
Canvas uzerine reproduction baskilar almak icin makina bakiyorum yurtdisi site ve forumlardan inceledigim kadar Epson 9880 modeli mantikli gozukuyor 5700 usd ya alabiliyorum ,ancak aranizda bu isi yapan arkadaslar var ise degerli fikirlerinide bu konuda almak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
direk kumaş üstüne baskı makinaları mevcut ancak kanvas kalın bir kumaştır basan makine varsa bile baskı kalitesini görmeden birşey söylemek sor
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-07-2009 #3
Hp tabanlı makinalara bakın.
Bu mesajdan alıntı yap
bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-07-2009 #4
canon ipf 8000s-9000s ürünlerini tavsiye ederim bir çok çerçeveci müşterim var makinelerimizi sadece canvas (tuval ) baskı için kullanıyorlar...
Bu mesajdan alıntı yap

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 22-07-2009 #5
bende ipf 700 ve 8000s var baskilar kaliteli ancak baski maliyeti inceledigim kadar epson a yaklasamiyor birde chip olayina cozum yok karttuslarda, birde makina tavsiye ederken hangi modeline bakayim epson a gore hangi ozelliklerini avantajli goruyorsunuz bunlari belirtirseniz daha rahat secim yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

tntrus

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 23-07-2009 #6
forumda bu kadarmi az canvas yapan var ?
Bu mesajdan alıntı yap
yavuzturkey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzturkey

Forumdan Uzaklaştırıldı

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-07-2009 #7
iyi günler canon ipf 8000-9000 modellerini öneririm bende nerdeyse sırf kanvasa basıyorum.kanvasta 1 numara bence. mürekkepleri çipli pahalı. ancak onun çözümünüde amerikadan getirterek buldum yarı fiyatına. canon tercih edersen sarf hakkında yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 23-07-2009 #8
merhaba bizdde canon 8400 var canvasa baskı yapıyor biz dış mekan makina aldığımız için makinayı kullanmıyoruz.satılıktır bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
mete_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mete_

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-07-2009 #9
Hp, Canon veya Epson önermem.. Eco solvent veya Light solvent tabir edilen mürekkebi kullanan, Roland, Mutoh, Mimaki gibi makinelerin daha dayanıklı baskıları vardır ve ekonomiktir.. Makineleri fuarlarda incelerseniz, daha iyi fikir verir.. Benim önerdiğim makineler ağır hizmet tipi olarak tanımlanabilir.. Tabi o derece uzun ömürlü makineye ihtiyacınızda olmayabilir.. (not: profilimden web sitemi inceleyebilirsiniz)
Bu mesajdan alıntı yap
bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-07-2009 #10
herşey iyi güzelde o makineler canvas'a(tuval bezine) baskı yapıyor mu? Eğer yapıyorsa baskının ömrü nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları