Capra logo çalışması

Logo Tasarımları - Capra logo çalışması ...

Capra logo çalışması
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Capra logo çalışması

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir kenarda öylece duran logo çalışmam

Capra logo çalışması

eleştiri, yorum beklenir Capra logo çalışması

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmayı beğendim. Ama "keçi ve sea clup" kavramlarını bağdaştıramadım. Nedense aklıma Karaca markası geldi. Bu logo giyim sektörüne gidebilir, Karaca'ya teklif et bence beğenirler Capra logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 11-01-2013 #3
müşteriler türlü türlü Capra logo çalışması capra keçi demekmiş vede logoda keçi olmalıymış. o niyetle bende dağ keçisi çizmeye çalıştım. "sea club" ve "dağ keçisi" ilginç Capra logo çalışması

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-01-2013 #4
idemama nın proje sahiplerine çok güvenilmiyor aslında! Logoya gelirsek keçiyi algılamada sıkıntı olabilir kanaatindeyim. Özellikle otelde kullanılacak materyallerde işleme olma ihtimali baya yüksek! Yine de dediğim gibi idemama için fazla bile...eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 15-01-2013 #5
logoda ki keçi bizim alışık olduğumuz dağ keçisi olmadığı için algılamada dediğiniz gibi belki sıkıntı çıkabilir. işte sitede ise proje sahibi bunu söylemiyor. İlk görsele olur yada olmaz demiyor yada hiç bakmıyor. Proje ile ilgilenme sıfır. Revizyon isteme sıfır. Böylece projeyi olmadı diye sonlandırıyorlar. yazık bu projeye katılanların emeğine. Eğer kaza ile bi tane seçerlerse Capra logo çalışması seçilen logolarda hiç revizyon almamış logolar oluyor. böylece ileride logolarını beğenmiyorlar.benim bu çalışmamda revizyon alınmamış ilk versiyonum.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap