Casmate'e font nasıl tanıtılır?

Fontlar - Casmate'e font nasıl tanıtılır? Sponsorlu Bağlantılar evet arkadaşlar windows da ki bazı fontları ancak tanıyor casmate çünkü hafızası çok dar.toplamda 2000 e yakın font var windows un font klasöründe.fakat casmate genelde bunların 300 ünü ...

Arthas Menethil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arthas Menethil

Desinatör / İstanbul

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet arkadaşlar windows da ki bazı fontları ancak tanıyor casmate çünkü hafızası çok dar.toplamda 2000 e yakın font var windows un font klasöründe.fakat casmate genelde bunların 300 ünü ancak görebiliyor.asıl sorun şurda.istediğimiz fontu casmate in hafızasına nasıl atacağım? corel de yazıp casmate e kopyalıyorum ama benim devamlı kullandığım karakterler var ve bunları casmate de kullanmak istiyorum.herhangi bir fikri olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet arkadaşlar windows da ki bazı fontları ancak tanıyor casmate çünkü hafızası çok dar.toplamda 2000 e yakın font var windows un font klasöründe.fakat casmate genelde bunların 300 ünü ancak görebiliyor.asıl sorun şurda.istediğimiz fontu casmate in hafızasına nasıl atacağım? corel de yazıp casmate e kopyalıyorum ama benim devamlı kullandığım karakterler var ve bunları casmate de kullanmak istiyorum.herhangi bir fikri olan var mı?
casmate yi bilmiyorum eğer corel kullanıyorsan font navigatör ü kullan corelin pir parçası 400 den fazla font kullanmıyor eğer windows türkçe ise türkçe fontları daha rahat görür çok font yüklemek bilgisayarı yorar çok lazım olanlar kullanılrsa daha rahat çalışırsınız lazım olan fontu navigatörden arşivinizden bakabilirsiniz bulduğunuz fontu sağ üst tarafa sürükleyip atın sonra corelden onu seçin convertledikten sonra tekrar o fontu soltarafa çekin böylelikle fontu kaybetmamiş olursunuz fontlarınızı hep yedekli kullanın iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Arthas Menethil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arthas Menethil

Desinatör / İstanbul

Alt 15-10-2009 #3
corel helvetica fontlarını görüyor ama casmate görmüyor.işin ilginç yanı casmate bir tek helvetica ları görmüyor.bizimde en çok kullandığımız karakter olduğu için şart yani.düne kadar sorun yoktu şimdi böyle bir sorun var.casmate i iyi bilen birinide görmedim henüz.
Bu mesajdan alıntı yap