Casper Güç Kaynağı UPS - Türkiye Geneli

Olsa Dükkan Senin... - Casper Güç Kaynağı UPS - Türkiye Geneli ...

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(30)

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Casper Güç Kaynağı UPS

Marka / Model: Casper

Fiyat: 60 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotolar:

Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar sadece 1 ay kadar kullanıldı ve tekrar kutusuna konulup kaldırıldı ben kullanmıyorum ihtiyacı olan birine satmak istiyorum...

Model: BL 600

INPUT: 220-240 Vac,50/60 Hz,2,7A

600VA/360W

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları Casper Güç Kaynağı UPS - Türkiye Geneli veya Casper Güç Kaynağı UPS - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ialdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ialdemir

Grafiker / Balıkesir

Alt 04-06-2011 #3
UPS halen duruyor mu satıldı mı