Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum

Deneme Çalışmalar - Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum ...

casper.o7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casper.o7

Hiç Biri / Antalya

Dosya15

Alt 12-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop ta daha çok yeniyim dün başLadım bu siteden öqrendiklermle kndimi qeliştirmeye çalışıyorum ve iLk çaLışmam umarım beqeniRsiniz yoRumLarınızı bekLiyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Pinars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pinars

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dün mü photoshopa basladiniz yoksa dün mü siteye üye oldunuz? İlk calismaniz olmasina ragmen hos bir sey olmus. Daha cok geliseceginize inaniyorum. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
casper.o7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casper.o7

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-05-2010 #3
asLından 3d max üstünede çalışmayı düşünüodum dün bu bölümde biraz qezinince photoshop indirip çalışmaya başladım coqu dersleri yapmadım Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum ama eLimden qeLen iLk çaLışmam bu. TeşekküR edeRim
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-05-2010 #4

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Photoshop Dersleri bölümünden taşındı..
Bu mesajdan alıntı yap
pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 12-05-2010 #5
İlk çalışma için güzel bence.Ben yazı bile yazamıyordum Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum
Ayrıca Rase One Original fontunu çok severim Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 12-05-2010 #6
İlk olmasına bakılırsa harika bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-05-2010 #7
ilk çalışma olarak güzel ancak yazılardan backgrounda geçişte bi şorun var gibi insanın gözünü alıyor Casper İlk çalışmam yorumlarınızı merakla bekliyorum iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-05-2010 #8
Photoshop ta daha çok yeniyim dün başLadım bu siteden öqrendiklermle kndimi qeliştirmeye çalışıyorum ve iLk çaLışmam umarım beqeniRsiniz yoRumLarınızı bekLiyorum

Stroke (çizgileriniz) üzerinde biraz daha beyaz drop shadow (gölge) verilmesi gerekir.

İlk çalışmanıza göre takdir edilesi bir çalışma..Ama kullandığınız Türkçe yazımdan sınıfta kaldınız. Ps'ye gösterdiğiniz çabayı yazımlarınız içinde denemeniz dileklerimle.
Bu mesajdan alıntı yap
ankaragrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaragrafik

Webmaster / Ankara

Alt 13-05-2010 #9
ilk çalışmansa güzel başarılarr
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2010 #10
Ben ilk Ps açar açmaz bunun yapıldığına inanmıyorum açıkcası.

okunaklı Yazı fontu seçsen daha güzel olurdu.

Sanırım Pen tool çizerken son kısımlara doğru eğimi verememişsin , oralar dik kalmış.

Eline sağlık. Devam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları