castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor

Araç Giydirme - castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor ...

cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 18-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb yardimci olmanizi istiyorum.arabanin üstünde 4 yillik kaplama castfolyo var bunu cikaramiyoruz.isittik cikmadi.yikamaya verdik cikmadi.sellozik tiner döktük cikmadi.solvent döktük cikmadi.hidrolik döktük cikmadiherseyi deniedim cikmadi.nasil temizlezleyebilirim??kaldirabilirim.???yardimci olursaniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

medyaajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyaajans(32)

Grafiker / Samsun

Alt 24-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasım sanırımm sen fön makinasıyla ısıttın bunu aama fön makinası sadece tututuğun yeri ısıttığı için fazla faydası olmaz yapman gereken arabayı sıcak suyla güz bi şekilde yıkatman ve oto boya fırınına sokman ısı derecesini biraz fazla yükseltmen ve aracın iice ısınmasını sağlaman lazım ondan sonrası çocık oyuncağıı zaten iplik söküğü gi gelirrr.. kolay gelsin geç oldu ama temiz olduu...castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
ozduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozduman

Grafiker / Denizli

Alt 27-03-2009 #3
4 yıllık cast allah kolaylık versin castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor fırın işini görür birasda sabır castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
mohikanlars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mohikanlars

Grafiker / İzmir

Alt 28-03-2009 #4
arkadaşım eğer aracın boyası orjinal ise kaplamayı selülozik tinerle bi güzel sil ama komple boya çıksın beyaz folyo kalsın ondan sonra buyur sökmeye başka bi parça sil sonra sök orayı folyo yumuşuyor ama aracın boyası orjinal değilse denemeni tavsiye etmem çünkü selülozik tiner aracın boyasını söker orjinalse sökemez ama değilse söker boyayı castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor allah kolaylık versin allah kurtarsın castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
radser87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

radser87

Grafiker / Sakarya

Alt 03-04-2009 #5
bence yeni bir araba al =)
Bu mesajdan alıntı yap
yıldırım06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldırım06

Baskıcı / Ankara

Alt 05-04-2009 #6
oncelıkle arabanı 1 tarafını 2-3 saat gunes ısıgında beklet daha sonra 28 derecının ustunde elektırıklı ufo olan kapalı arabanın sıgabılecegını bır yer bul arabanı maket bıcagıyla kaportayı çizmeyecek çekilde ustten asagıya dogru 50 şer cmlik aralıklarla folyoyu kes. kestıgın bır bolume selülozik tineri üslübüye dök ıyıce yedir sanayi tipi fön makinesiyşe kaporta ısınanan kadar tinerli bölümü ısıt sadece cıkaracagın bölümü ısıtmanda fayda var daha sonrası el hünerine kalmış allah kolaylık versin fönü aynı yere tutma yapışkan bırakır
Bu mesajdan alıntı yap
ergan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergan

Bilg. Teknikeri / İstanbul

giydirilmiş araç sökme

Alt 28-05-2009 #7
ya hangi devirde yaşıyoz sıcak su fön fırın falan ekmekmi bu bunun kimyasalı var yani cast folyo sökücü diye bi malzeme var girin netten bulumn malzemeyi biz günde on araç söküp giydiriyoz beyler millet güneşe gidiyo artık araştırın biraz malzemeyi sıkıyosun söküceğin yere beş dakika sonra çek gelsin. ama benim vaktim var diyosanız devam edin fönle suyla hatta güneşi falak kaçırmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #8
arabayı güneş ışının dik gelen bir bölgeye koy castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor 5-6 saat ısınsın castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor sonra al selülozik tineri bide ısıtıcıyı sabaha kadar ugras :castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor castfolyo ve 4 yıllık castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor baya bir zor olur kolay gelsin castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #9
ergan nicki arkadaşımız 6 gun önce yani bu mesajı yazdığı gunde forumda cast folyo yu nasıl sökeceğini sormuş yazısı aynen bu
"araçlardan cast folyoyu nasıl sökeriz böyle bir malzeme varmış kullanan varmı çok yoğun bir şekilde iş aldım bir firmanın araçlarını söküp yeniden giydirmem lazım yaklaşık 40 otobüs acil yardım fön sıcak su demeyin sakın"
şimdi bana tuhaf geldi gunde 10 araç söküp giydirmesi castfolyo nasil kaldiririz.bir türlü cikmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
YUNUS SÖNMEZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YUNUS SÖNMEZ(46)

Eğitimci / Düzce

Alt 06-11-2009 #10
En kısa ve en çabuk yöntem TİNERLE soymak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları