Çatalca Sosyal etkinlikler Projesi Afiş çalışması

Afiş Tasarımı - Çatalca Sosyal etkinlikler Projesi Afiş çalışması ...

Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cok hızlı yaptıqım bı calısma ika için. nacızane yorumlarınızı beklıyorum eksıklerımı yuzume vurursanız benı odullendırmıs olursunuz Çatalca Sosyal etkinlikler Projesi Afiş çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 19-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bullet pointlerin şeklini değiştirirsen ve daha çekici fontlar kullanırsan bence gayet makul bir çalışma olur, hızlı bir çalışma için güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #3
Bullet pointlerin şeklini değiştirirsen ve daha çekici fontlar kullanırsan bence gayet makul bir çalışma olur, hızlı bir çalışma için güzel olmuş.
tesekkurler pcde font yoktu o yuzden ındırmeyede usendım Çatalca Sosyal etkinlikler Projesi Afiş çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #4
arka plana güzel bir gökkuşağı da koyarsan ayrı bi hava kata diye düşünüyorum ayrıca yeşil fontun üzerine siyah stroke atma boşver direk oraya bi bant çekersin transparan bir geçiş verirsin beyaz bir renk üzerine üzerine yazıyı yazarsın daha güzel olur diye düşünüyorum. 10 & 18 yaş kısmınıda arkasına bir etiket koyabilirsin ama bu etiket dünya olur kalp olur top olur vs hani örnek olarak söylüyorum veya şekiller olur üzerine onu yazarsan dikkat çekmiş olursun.. güzel çalışma başarıların devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2012 #5
arka plana güzel bir gökkuşağı da koyarsan ayrı bi hava kata diye düşünüyorum ayrıca yeşil fontun üzerine siyah stroke atma boşver direk oraya bi bant çekersin transparan bir geçiş verirsin beyaz bir renk üzerine üzerine yazıyı yazarsın daha güzel olur diye düşünüyorum. 10 & 18 yaş kısmınıda arkasına bir etiket koyabilirsin ama bu etiket dünya olur kalp olur top olur vs hani örnek olarak söylüyorum veya şekiller olur üzerine onu yazarsan dikkat çekmiş olursun.. güzel çalışma başarıların devamını dilerim.
çok sağol şuanda çalışmada değişiklik yapamıyorum ama söylediklerini dikkate alıcam en azından bundan sonraki çalışmalarımda yorum ıcın ıcınde ayrıca tesekkur ederım
Bu mesajdan alıntı yap