Cavus usta sıcak tatlı

Ambalaj Tasarımı - Cavus usta sıcak tatlı ...

Cavus usta sıcak tatlı
tooche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tooche

Grafiker / İstanbul

Cavus usta sıcak tatlı

Alt 13-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cavus usta sıcak tatlı
iyi çalısmalaaarCavus usta sıcak tatlı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zeminde kullanmış olduğunuz bir çift gözün sıcak tatlı ile bağlantısını kuramadım.
Bir duyu kullanacaksanız bu görme duyusu olmasın sıcağı hissedecek bir duyu olsun bari Cavus usta sıcak tatlı
Logo rengi kırmızı zemin üzerinde uyum göstermemiş.
Logo rengi kurumsal ise zemini farklı renk çalışın bence.
Baklava & Sıcak Tatlı rengini strokesiz ve tatlı üzerinden (turuncu-kahve gibi) seçeceğiniz bir renk olabilir.
Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
tooche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tooche

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2010 #3
Zeminde kullanmış olduğunuz bir çift gözün sıcak tatlı ile bağlantısını kuramadım.
Bir duyu kullanacaksanız bu görme duyusu olmasın sıcağı hissedecek bir duyu olsun bari Cavus usta sıcak tatlı
Logo rengi kırmızı zemin üzerinde uyum göstermemiş.
Logo rengi kurumsal ise zemini farklı renk çalışın bence.
Baklava & Sıcak Tatlı rengini strokesiz ve tatlı üzerinden (turuncu-kahve gibi) seçeceğiniz bir renk olabilir.
Ellerinize sağlık.
Göz için haklısın ama o sadece bir göz değilCavus usta sıcak tatlı gaziantepin meshur bir mozağiymiş bende bu vesileyle öğrendim ısrarla istediler koyu anteplilerde :rofl:ama turuncu daha tatlı olabilir değistiricem yeni halini yüklerim tesekkür ederimCavus usta sıcak tatlı
Bu mesajdan alıntı yap
kalpze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalpze

Grafiker / Adana

Alt 22-01-2010 #4
Kolay gelsin. çalışma fena olmamış. lakin nacizene birkaç fikrimi paylaşalım.
öncelikle mozaik çok doğru bir seçim. zeugma olarak bilinir ve dünya çapında bir üne sahiptir. tbrklr.
adres kısmı kutunu altında olması çok saçma gelir bana. adrese bakmak için tatlıyı tersmi çevirecez. kulak kısımlrında olsa daha hoş olur gibi.
firma isminin renkleri gerçekten kırmızıya uymamış. gold yada tonları olsa daha hoş olacak gibi.
genel olarak hoş bi tasarım. tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap