Cavusoglu tekstil firmasına logo çalışması

Logo Tasarımları - Cavusoglu tekstil firmasına logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bunları 2 Sene önce yapmıstım daha grafik bazında ilk tasarımımdı bugun gordum paylaşmak istedim (4 logoda yardım aldım zaten o seçilmişti )...

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bunları 2 Sene önce yapmıstım daha grafik bazında ilk tasarımımdı bugun gordum paylaşmak istedimCavusoglu tekstil firmasına logo çalışması (4 logoda yardım aldım zaten o seçilmişti Cavusoglu tekstil firmasına logo çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zaten bunlar farklı çalışmalar değil.. hepsinin fontları aynı amblemlerinde ufak ufak değişiklik yapılmış.. Kullanılan renkler sebebiyle çok itici gözüken bir çalışma ancak teknik hiçbir hatası bulunmamakta yinede emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2009 #3
İlk yaptıgım logoydu benim için önemli.Ama dedikleriniz doğru müşteri çok iyi bi amcaydı büyük ihtimal ben kırılmayım diye çok güzel olmuş felan dediCavusoglu tekstil firmasına logo çalışması Teşekkür ederim yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap