çayiçen logo çalışması

Logo Tasarımları - çayiçen logo çalışması ...

çayiçen logo çalışması
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

çayiçen logo çalışması

Alt 25-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çayiçen logo çalışması

sayın meslektaşlarım yorumlarınız benim için değerli
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar

Herkesin zevki tabi ama ben siyah ustu beyaz tasarimlari pek begenmiyorum, ozellikle de (ben cay markasi olarak algiladim) kisilere keyif ve tat verdigini iddia eden urunlerin logolarinda, onun disinda bardagin "y" harfi ile birlestigi noktada sorun var gibi, onun disinda kurgu olarak guzel, eline saglik.
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-08-2015 #3
teşekkür ederim bu çalışma stand üzerine pleksi lazer kesim olarak uygulanacak herhangi bir etiket için tasarlanmadı evet ilk bakışta çay tabi siyah olması daha iç açıcı bir renk olması kanısındayım fakat stand komple kırmızı renk ve çay görünümünde onu ön plana çıkarmak için siyah karar verdik.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2015 #4
Çok güzel olmuş tebrikler acaba elips çerçevede kırmızı olsaymış nasıl olurmuş merak ettim doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-08-2015 #5
Çok güzel olmuş tebrikler acaba elips çerçevede kırmızı olsaymış nasıl olurmuş merak ettim doğrusu
selamlar teşekkür ederim denedim ben pek beğenmedim çayiçen logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
strangerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strangerz

Grafiker / Edirne

Alt 25-08-2015 #6
tasarımınız yaratıcı olmuş bardağı daha büyük olarak oturtabilirseniz daha hoş olacağını düşünüyorum. Renk kombinasyonu olarak turkuaz ve kırmızıyı deneyebilirsiniz. Enazından bir kaç renk kombinasyonu ekleyebilirseniz tercih edebiliriz. Bardağa vurgu yapabilirseniz çok daha can alıcı olacağını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-08-2015 #7
tasarımınız yaratıcı olmuş bardağı daha büyük olarak oturtabilirseniz daha hoş olacağını düşünüyorum. Renk kombinasyonu olarak turkuaz ve kırmızıyı deneyebilirsiniz. Enazından bir kaç renk kombinasyonu ekleyebilirseniz tercih edebiliriz. Bardağa vurgu yapabilirseniz çok daha can alıcı olacağını düşünüyorum.
turkuaz rengini düşünmemiştim sanırım stand kırmızı olunca ben koyu renklere takıldım çayiçen logo çalışması bardak konusunda bende büyük olmasını istemiştim fakat müşterim i harfini çağrıştırdığı için aynı puntolarda kalmasını söyledi bu logo stand üzerine uygulanacak stand komple kıpkırmızı ve çaydanlık formunda müşterim sadece oraya uygulama olacağını söyleyince tek renk seçenek kılındı .....mesela bardaklara yada tshırt e farklı renk denenebilir. fikriniz,yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
strangerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strangerz

Grafiker / Edirne

Alt 25-08-2015 #8
ah o müşteriler , herşeyi onlar bilirler. Ayrıca çay bardağının üzerindeki S şeklinde işaret yerinde sadece i harfinin üstü olsa olabilir. Farklı denemeleri bekliyoruz .
Bu mesajdan alıntı yap

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 25-08-2015 #9
seçildi bile çayiçen logo çalışması hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim güzel tarihi şehir edirneye selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2015 #10
her iki tarafa hayırlı uğurlu olsun o zaman çayiçen logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları