Çayırova Boru broşür çalışmaları

Deneme Çalışmalar - Çayırova Boru broşür çalışmaları ...

Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Müşterime 3 Adet İlan Tasarımı Yaptım. Sizinde Değerli Yorumlarınızı almak İsterim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 25-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence üçüncüsü iyi, daha az şeyle daha çok şey anlatıyor. 1.si de fena değil ama kimse oturup o yazıları okumaz, önemli noktaları daha büyük bir puntoyla verirsen ('Çevreci, 30 yıllık tecrübe' falan) o da güzel olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ukayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ukayrak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-12-2012 #3
2. ilanda adamın kaskının Photoshop uygulamasi icin biraz daha ugrasmak lazım ve sag tarafa konumlanmalı... böylelikle daha dengeli olur...

3. ilan denge anlamında ve uygulama anlamında daha iyi...

elinize saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 26-12-2012 #4
1. afişte yazılan "Anlaşılmayan birşey var mı? (mı ayrı yazılması lazım ayrıcaÇayırova Boru broşür çalışmaları" ve altındaki cevap anlaşılmamış bence :/ Yani başarımızın sırrı nedir? Cevap biraz karmaşık olmuş sanki, ilk okuyuşta anlaşılmıyor. Vurucu değil, çekiciliğini kaybetmiş. Ayrıca kullanılan fontlar Türkçe değil, karakter sorunu var.

2 ve 3'te de yukarıda bahsettiğim verilmek istenen mesaj tekrar gözden geçirilmeli ve tasarım olarak ön plana çıkarılmalı bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2012 #5
Bence üçüncüsü iyi, daha az şeyle daha çok şey anlatıyor. 1.si de fena değil ama kimse oturup o yazıları okumaz, önemli noktaları daha büyük bir puntoyla verirsen ('Çevreci, 30 yıllık tecrübe' falan) o da güzel olur.
Teşekkürler Dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2012 #6
2. ilanda adamın kaskının Photoshop uygulamasi icin biraz daha ugrasmak lazım ve sag tarafa konumlanmalı... böylelikle daha dengeli olur...

3. ilan denge anlamında ve uygulama anlamında daha iyi...

elinize saglık...
evet kaska ugraşamadım henüz sıkıntılı farkındayım tşkler
Bu mesajdan alıntı yap

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2012 #7
1. afişte yazılan "Anlaşılmayan birşey var mı? (mı ayrı yazılması lazım ayrıcaÇayırova Boru broşür çalışmaları" ve altındaki cevap anlaşılmamış bence :/ Yani başarımızın sırrı nedir? Cevap biraz karmaşık olmuş sanki, ilk okuyuşta anlaşılmıyor. Vurucu değil, çekiciliğini kaybetmiş. Ayrıca kullanılan fontlar Türkçe değil, karakter sorunu var.

2 ve 3'te de yukarıda bahsettiğim verilmek istenen mesaj tekrar gözden geçirilmeli ve tasarım olarak ön plana çıkarılmalı bence.
"Anlaşılmayan birşey var mı? konusunda haklısınız ayrı yazılmalıydı. altaki cevabın karışık olması işin espirisi olarak düşündüm. Font evet türkce değil farkındayım harflerle biraz oynadım mı alsana türkçe Çayırova Boru broşür çalışmaları 2-3 te vermek istenilen mesaj bana çok açık geldi tasarımda bence sade ve şık ama yinede sizin yorumlarına saygı duyuyorum. tşkler
Bu mesajdan alıntı yap