CD iş Kitapçık YARDIM..!

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - CD iş Kitapçık YARDIM..! ...

CD iş Kitapçık YARDIM..!
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

CD iş Kitapçık YARDIM..!

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yahu Albüm Cd Tasarımın içine şarkı sözlerini yazacak olduğum bir kitaçık yapıcam ama Akordiyon tarzı yapmayı düşünüyorum ama. Katlanmadıki paylarıyla ilgili ve tam olarak boyutunun ne olması gerektiğiyle ilgili bir fikrim yok 125 e 105 olarak düşündüm ama her katlanan sayfada ölçüler değişecekse.. :S ne kadar değişicek falan kafam durdu :S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir cd alıp içine kağıttan kaça katlamalı istiyorsan bir maket yap. Zaten çalışman gereken ölçü ve kırım yerleri ortaya çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #3
Bir cd alıp içine kağıttan kaça katlamalı istiyorsan bir maket yap. Zaten çalışman gereken ölçü ve kırım yerleri ortaya çıkacaktır.
kırılacak yerler ortaya çıkıyo CD iş Kitapçık YARDIM..! herşey ii güzel hoşa katlanmadaki sarkma payını hesaplıyamıyourm ısrarla neyse yinede teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2009 #4
kırılacak yerler ortaya çıkıyo CD iş Kitapçık YARDIM..! herşey ii güzel hoşa katlanmadaki sarkma payını hesaplıyamıyourm ısrarla neyse yinede teşekkür ederim..
Katlamadaki sarkma payı nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #5
Katlamadaki sarkma payı nedir?
1mm ama 5 6 tane üst üste geliyor çok sapıtıyo :S 6 mm orjinal boyuttan mı düşmeliyim yoksa kapak kısmı 6 mm büyük mü olmalı fln fln sıyırdım sanırım CD iş Kitapçık YARDIM..!
Bu mesajdan alıntı yap