CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ? ...

T4KO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

T4KO

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Dosya23

Alt 06-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,Cd üstüne başka bir resim koymak istiyorum.Fakat bunu nasıl yaparım yardımlarınızı bekliyorum...Aşağıdaki resim örnektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şöyle bir yöntem deneyebilirsin sanırım.
Eğer yanlışsa arkadaşlar beni uyarsın... :wink:
Koymak istediğin fotoğrafı ctrl+T seçeneği ile biraz uğraşarak cd nin duruş pozisyonuna getir.
ayarlamaları yaptıktan sonra Maskele, istemediğin yerleri yani cd den taşan yerleri sil CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Bilmiyorsan anlatabilirim nasıl yapıldığını :wink:
Orta kısmınıda yuvarlak seçim aracı ile seç, sonra delete tıkla, cd nin ortasında ki boşluğu elde edersin yani CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Vallaha aklıma ilk bu geldi. CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Yardımcı olabilmişimdir inşallah :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

T4KO

Alt 06-04-2011 #3
Şöyle bir yöntem deneyebilirsin sanırım.
Eğer yanlışsa arkadaşlar beni uyarsın... :wink:
Koymak istediğin fotoğrafı ctrl+T seçeneği ile biraz uğraşarak cd nin duruş pozisyonuna getir.
ayarlamaları yaptıktan sonra Maskele, istemediğin yerleri yani cd den taşan yerleri sil CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Bilmiyorsan anlatabilirim nasıl yapıldığını :wink:
Orta kısmınıda yuvarlak seçim aracı ile seç, sonra delete tıkla, cd nin ortasında ki boşluğu elde edersin yani CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Vallaha aklıma ilk bu geldi. CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Yardımcı olabilmişimdir inşallah :wink:
Yardımın için çok teşekkür ederim.Olayı az da olsa anladım.Fakat cd nin ortasındaki boşlugu elde ettikten sonra fotografı yeni bir katman açıp içinemi atayım ?
Sonra resim gelir diymi böyle olur ?

Eğer zamanın varsa böyle birşey hazırlayıp .psd olarak bana gönderebilirmisiniz.

Saygılarımla,
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-04-2011 #4
Yardımın için çok teşekkür ederim.Olayı az da olsa anladım.Fakat cd nin ortasındaki boşlugu elde ettikten sonra fotografı yeni bir katman açıp içinemi atayım ?
Sonra resim gelir diymi böyle olur ?

Eğer zamanın varsa böyle birşey hazırlayıp .psd olarak bana gönderebilirmisiniz.

Saygılarımla,
Teşekkürler
Resim gelir den kastını anlamadım ama anlattığım gibi yaparsan olacaktır.Yeni katmana atmak sana kalmış, herkes fazla katmanla çalışmayabilir :wink:
Ayrıca maskeleme yaptıysan gerek yok ki, zaten senin brush ile seçtiğin yerler görünecektir sadece, inşallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir:wink:

Zamanım olsa dahi psd olarak göndereceğimi sanmıyorum :wink:
kendin yapmalısın ki öğrenmelisin :wink:
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

T4KO

Alt 06-04-2011 #5
Teşekkür ederim yardımların için. CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-04-2011 #6
Teşekkür ederim yardımların için. CD resmi yerine başka bir resim nasıl koyarım ?
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :wink:
:artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cd içine resim koymak, cd ye resim, cs4, hazırla