CD Tasarımı !!!

Ambalaj Tasarımı - CD Tasarımı !!! ...

CD Tasarımı !!!
drve12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drve12

Öğrenci (Grafik) / Denizli

CD Tasarımı !!!

Alt 22-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben CD tasarımı yapıcam..fakat daha önce hiç CD tasarımı yapmadım. nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. anlıcanız acemiyim. bütün programlar var. illüstratör, photoshop, freehand, corel.. yardım edin lütfen..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 22-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar ben CD tasarımı yapıcam..fakat daha önce hiç CD tasarımı yapmadım. nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. anlıcanız acemiyim. bütün programlar var. illüstratör, photoshop, freehand, corel.. yardım edin lütfen..

Cd tasarım şablonu
Bu mesajdan alıntı yap
drve12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drve12

Öğrenci (Grafik) / Denizli

Alt 22-03-2012 #3
teşekkür ederim fakat.. bişi daha sorcam.. illüstratör de new from template bölümünde de war şablonlar onları nasıl kullanabilirim.. ambalaj yapıcam.. cd kapağı yani
Bu mesajdan alıntı yap
Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2012 #4
Sanırım okul için ödev olacak bu tasarım.

Herhangi bir cd ambalajını aç ölçülendir çiz. (Ama ödev için değilse gerçek ölçüsünü bul firmasından)

Önce defterinde eskiz olarak hazırla neresine hangi fotoğraf, ya da çizim, ya da yazı gelecek el çiziminle oturt.

Daha sonra ölçülendirerek çizdiğin ambalajı bilgisayarına da çiz.

Renk uyumu, fotoğraf uyumu ve tipografisine dikkat et.

Bir çıktı al neresinde hata var gör düzelt daha sonra kalınlığını tasarladığın kağıda baskısını al.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-03-2012 #5
Elinizde mademki programlar mevcut pluginler ile değil, ölçelerek biçerek yapın..Sunum konusunda yine Photoshoptan yararlanabilirsiniz..

CD Tasarımı !!!
Bu mesajdan alıntı yap