Cd4 Seçenekleri

Cinema 4D - Cd4 Seçenekleri ...

Cevapla
Cd4 Seçenekleri
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Standart

Cd4 Seçenekleri

Alt 14-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu paketlerden hangisini kullanacam desing photography +video intro 3d vs kullanacağım hangi paket kullanacağım
4 tane paket var kafam karıştı resimdeki gibi
Cd4 Seçenekleri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 11-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
....
C4D Studio

Eğer gelişmiş 3B grafikler oluşturmak istiyor ve görenleri hayretler içerisinde bırakacak grafikleri hızla ve kolaylıkla oluşturabilmek için desteğe ihityacınız varsa, o zaman bu, sizin için doğru seçim olacaktır. C4D Prime, Visualize ve Broadcast’ın tüm içeriğine sahip olmanın yanısıra, C4D Studio ek olarak gelişmiş karakter araçları, hair, bir fizik motoru ve sınırsız ağ ortamı render olanağı sunmaktadır. Sonuç olarak C4D Studio yürüttüğünüz tüm projelerde size kolaylık sağlayacaktır.

CINEMA 4D Studio’nun karakter araçları karakter rig’lerini ve gelişmiş karakter animasyonlarını kolaylıkla oluşturabilmenizi sağlar. Karakterlere saç veya kürk eklenmesi, büyümelerini, taranmalarını, stil edinmelerini ve anime edilebilmelerini hızla ve kolaylıkla sağlanabilir. Fizik motoru, karmaşık çarpışmaları ve objeler arası, binlerce olsun, etkileşimi kolaylıkla gerçekleştirir. Ağ ortamı render özelliği, animasyonlarınızın render işlemini kısa sürede bitirebilmeniz için ağınızdaki tüm bilgisayarlardan faydalanabilmenizi sağlar.

Gelişmiş 3B için olmasına karşın, Studio içerisinde bulunan ek komutlar, kullanıcı dostu ve sezgisel kullanılabilir şekilde tasarlanmışlardır. Saç gibi gelişmiş 3B efektlerin CINEMA 4D ile oluşturulması, CINEMA 4D işin zor kısmını sizin yerinize üstlendiğinden, şaşırtıcı seviyede kolay ve hızlıdır,. Örneğin siz karakterinizi hareket ettirdikçe, saç da otomatik olarak uygun şekilde dalgalanacak ve salınacak ve dinlerce objenin birbirleri ile çarpışması bir kaç fare tıklaması ile ayarlanacak kolaylıkta olacaktır.


C4D Broadcast

CINEMA 4D Broadcast dinamik yayıncılık grafiklerini hızla ve kolaylıkla oluşturmanız için her şeye sahiptir. Eğer kullandığınız araçlara 3B eklemek isteyen bir hareketli grafik tasarımcısı iseniz, o zaman bu, sizin için ideal çözümdür.

CINEMA 4D Broadcast, CINEMA 4D Prime’ın tüm fonksiyonlarını içermenin yanı sıra, endüstriyi yönlendiren klonlama araçları, global illumination gibi gelişmiş render seçenekleri, 3B modeller, kameralar, ışık ayarları, video klipleri ve pek çok başka unsuru da içermektedir.

Eğer 2B hareketli grafik yazılımları ile aşina iseniz, avantajlısınız demektir! CINEMA 4D Broadcast pek çok aynı bileşen içerir – örneğin Timeline ve keyframe‘ler – ki aynı şekilde kullanılırlar. Halen uyguladığınız görevleri yerine getirmede farklı yöntemler öğrenmek yerine sadece yeni disiplini öğrenmeniz gerekeceğinden, bu, öğrenme sürecini kısaltır ve basitleştirir!

CINEMA 4D’nin çok katmanlı (multi-layer), etkin veri gönderme seçenekleri sayesinde CINEMA 4D görsellerinizi After Effects, Motion, Final Cut Pro, Combustion ve diğer favori kompoze etme yazılımlarınıza aktarmak son derece kolaydır. Geniş seçenekler seti, gönderdiğiniz resim ve animasyonlar üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Örneğin, objeler için görüntü maskeleri, malzeme özellikleri (örn. Gölge veya yansıma) farklı layer’larda olabilir ve hatta Z-depth bilgisini dahi gönderebilirsiniz.

Son derece uygun bir fiyatla sunulan bu kadar çok özellik ve içerik ile, CINEMA 4D Broadcast’ın profesyonel 3B grafikleri oluşturmak için ilk seçeneğiniz olacağını göreceksiniz.


C4D Visualize

Bir cep telefonu, bir bina, bir araba veya başka herhangi bir şey görselleştirmeye ihtiyaç duyduğunuzda, CINEMA 4D sizlere harika resimler ve animasyonları hızla, kolaylıkla ve herhangi bir gerçekçilik seviyesinde oluşturabilmeniz için gerek duyacağınız herşeyi sağlar.

CINEMA 4D Visualize size komple bir modelleme, dokulandırma ve render seçenekleri yelpazesi sunar. Dahilinde bulunan fonksiyonlar içerisinde Global Illumination, Physical Sky, eskiz stili render ve geniş 3D obje, doku, ışık ve pek çok ek içerik kütüphanesi bulunmaktadır.

CINEMA 4D Visualize pek çok 2B ve 3B uygulama ile birlikte çalışmanızı sağlayacak veri alma seçenekleri sunmaktadır. Önde gelen 3B CAD uygulamaları olan Allplan, VectorWorks ve ArchiCAD ve psd, jpeg, DWG, IGES, VRML, OBJ ve pek çok diğer formatta veri alım seçenekleri ile pek çok genel maksatlı 2B & 3B uygulama ile veri takası olanakları bulunmaktadır.

CINEMA 4D Visualize’nin kuvvetli özelik kombinasyonları ile çalışmanızın rakiplerinizin ötesine geçmesine yardımcı olacaktır.Visualize içerisinde basit gezinimler ve tek kare görseller yapabilmenin yanısıra, çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Kuşların uçuştuğu, arabaların hareket ettiği, kapıların açıldığı, havuzlarda suları fışkırdığı, ışıkların karardığı, havanın değiştiği, ekranlarda filmlerin oynadığı ve kameranın sahnenizin içerisinde uçtuğu görüntüler oluşturun. CINEMA 4D Visualize sizi hayallerinizin ötesine taşıyacaktır.

C4D Prime
Kullanım kolaylığı ve profesyonel sonuçlarıyla ünlü CINEMA 4D Prime, kendi araç setlerine 3 boyutu eklemek isteyen tüm grafik tasarımcıları için ideal seçimdir.

CINEMA 4D Prime’ın arayüzü 3B grafiklerin güçlü ve heyecan verici dünyasına kolaylıkla ulaşmanız için tasarlanmıştır. Arayüz tasarımı kullanımda sezgiselliğiyle öne çıkar. CINEMA 4D Prime ile, uygulamayı tanımanızı takip eden bir kaç saat içerisinde harika görünen 3B görüntüler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak, programla birlikte CINEMA 4D’nin nasıl çalıştığını hızla ve kolaylıkla öğrenmenizi sağlayacak eğitim dokümantasyonları da gelmektedir.

Mevcut 2B uygulamalarınıza CINEMA 4D Prime’ın eklenmesi zengin yeni tasarım olanaklarını önünüze serer. Örneğin, Illustraator veya EPS verisi alımı seçeneklerini kullanarak 2B tasarımlarınızı 3B elemanlara dönüştürmek son derece kolaydır. Resim formatı verisi alma seçeneklerindeki QuickTime, jpeg, After Effects, Photoshop ve pek çok benzer seçnekle resim veya filmleri 3B objelerle birleştirmek son derece basittir.

CINEMA 4D Prime her endüstri için uygun görüntü ve animasyonlar oluşturabilmeniz maksadıyla kuvvetli komutları bir arada sunar. İster 3B logo, bir ilüstrasyon, bir bina, bir uzay aracu veya ne hayal edebiliyorsanız tasarlamak için – kesinlikle CINEMA 4D Prime’a güvenebilirsiniz.

CINEMA 4D tüm gereksinimlerinizi karşılıyor olabilir. Ancak daha da gelişmiş araçlar isterseniz, CINEMA 4D’nin içerik olarak daha geniş versiyonlarına da yükseltme yapabileceğinizi bilmek harikadır. Prime, 3B dünyasına düşük maliyetlerle girmenizi sağlarken, sizlere profesyonel 3B görseller oluşturmanız için çok kuvvetli komutlar sağlamaktadır.

(İçerik yazıları bilgilendirme amaçlı alıntıdır. FGA Mimarlık Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri )
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 11-03-2014 #3
Teşekkür ederim creedwar hocam bilgi için 2 3 haftadır bunu düşünüyordum hangisini kullanmam gerekir olduğunu yardımcı oldunuz tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 11-03-2014 #4
Teşekkür ederim creedwar hocam bilgi için 2 3 haftadır bunu düşünüyordum hangisini kullanmam gerekir olduğunu yardımcı oldunuz tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar
Rica ederim iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
bir sorum olacaktı - Photoshop Kapanma Sorunu - utku123 Photoshop Soru ve Sorunlarınız 5 26-07-2012 15:18:11
Bir sorum olacaktı... mudvayne Corel Draw Soru ve Sorunlarınız 5 24-10-2011 03:06:04
Selam arkadaşlar backgraund'la ilgili bir sorum olacaktı ArchiTecT43 3D Studio Max 4 23-04-2008 13:30:13
Sonumuz böyle mi olacaktı? grafomer 2050 Yılında Bir Balık 5 28-01-2008 03:57:37

Kapat
Şifremi Unuttum?