CDR Dosyaları Önizleme (Thumbnail) Sorunu

Corel Draw - CDR Dosyaları Önizleme (Thumbnail) Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; CorelDraw X7 Update 6.0.1021 yükledikten sonra, CorelDraw dosyalarının ön izlemesi kayboldu bu konuda yardımcı olabilir misiniz? -Kaldırıp defalarca yükledim. -Özelliklerden 'Corel ile aç' defalarca denedim. -Windows varsayılan ...

ozcipa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcipa

Matbaacı / İstanbul

Alt 09-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
CorelDraw X7 Update 6.0.1021 yükledikten sonra, CorelDraw dosyalarının ön izlemesi kayboldu bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

-Kaldırıp defalarca yükledim.
-Özelliklerden 'Corel ile aç' defalarca denedim.
-Windows varsayılan programlardan cdr ile Coreli Defalarca ilişkilendirdim.
-Denetim masasından ''Repair' Defalarca denedim.
-3. parti uygulama ile yapmak istemiyorum.

Teşekkür Ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Program ekle kaldırdan, Corel Graphics - Windows Shell Extension uygulamasını kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın, ve Windows Shell Extension tekrar kurun.

Not: Corel'in birden fazla versiyonu yüklü ise sorununuz devam edecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasnicktir35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasnicktir35

Yrd. Grafiker / İzmir

sorunu çözdüm

Alt 15-05-2016 #3
sorunu yabancı forumlarda arayarak çözdüm. öncelikle
C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite X7\Setup\CGS17 dizinine girin ve daha sonraaşağıdaki ShellExt.msi çift tıklayarak kurun. sorun çözülmüş olacaktır muhtemelen CDR Dosyaları Önizleme (Thumbnail) Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
senoladnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senoladnar

Grafiker / Düzce

Alt 13-06-2016 #4
sorunu yabancı forumlarda arayarak çözdüm. öncelikle
C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite X7\Setup\CGS17 dizinine girin ve daha sonraaşağıdaki ShellExt.msi çift tıklayarak kurun. sorun çözülmüş olacaktır muhtemelen CDR Dosyaları Önizleme (Thumbnail) Sorunu

hocam aynı sorun bende de var yalnız iki sürüm vardı bende sürekli kaldr kur yaptığım için en son 12 ve 17 sürümleri yüklüydü bir sorunum yoktu. Taki 18 sürümünü yükleyip arayüzüne bakıp tekrar kaldırdıktan sonra önizlemelerin hepsi gitti. Çözüm bulamadım yardım eder misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap