CDR dosyasını PSD ye çevirmek acil yardım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - CDR dosyasını PSD ye çevirmek acil yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim cdr dosyasını psdye çevirmek mümkün mü ? yardımcı olabilir misiniz ? acil gerekiyor ? bir broşür işi aldım da Türk Ocakları Niğde Şubesi...

kuyumcu10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuyumcu10

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim cdr dosyasını psdye çevirmek mümkün mü ? yardımcı olabilir misiniz ? acil gerekiyor ? bir broşür işi aldım da

Türk Ocakları Niğde Şubesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ctrl+E kısayolundan açılan pencereden PSD yi seçip Export butonuna tuşlayacaksınız.Yeni bir pencere açılacak. Açılan pencerede eğer arkaplanı transparan istiyorsanız, Transparent Background seçeneğini işaretleyip istediğiniz ölçü değerlerini de girerek onaylıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

kuyumcu10

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 07-04-2011 #3
teşekkürler =)
Bu mesajdan alıntı yap

kuyumcu10

Öğrenci (Diğer) / Niğde

corel convert psd

Alt 08-04-2011 #4
Sayın Nihat Baysal. Öncelikle sizden özür diliyorum bu konuyu tekrar açtığım için. sebebi size özel mesaj yollayamamamdı. aşağıdaki linkteki dosyayı kendi pc nizden convert edebilir misiniz ? bende corel programı mevcut değil. Psd olarak çevrilecek.

bir de size özel bir sorum olacak. Öncelikle hemşeri olduğumuzu söylemek isterim. Ben de Balıkesirliyim. Sorum şu. Balıkesirspor da oynayan sol bek Umut Baysal ile bir akrabalığınız var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-04-2011 #5
Sayın Nihat Baysal. Öncelikle sizden özür diliyorum bu konuyu tekrar açtığım için. sebebi size özel mesaj yollayamamamdı. aşağıdaki linkteki dosyayı kendi pc nizden convert edebilir misiniz ? bende corel programı mevcut değil. Psd olarak çevrilecek.

bir de size özel bir sorum olacak. Öncelikle hemşeri olduğumuzu söylemek isterim. Ben de Balıkesirliyim. Sorum şu. Balıkesirspor da oynayan sol bek Umut Baysal ile bir akrabalığınız var mı ?
İlk konunuza dosyayı pdf olarak ekledim. İstediğiniz programda açabilirsiniz artık.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

kuyumcu10

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 08-04-2011 #6
teşekkürler arkadaşlar. türk ocaklarının yıllık bültenini yapmamı istediler. bu logoyu başka şekilde elde ettim ama çözünürlüğü azdı. teşekkürler tekrardan
Bu mesajdan alıntı yap
fbsrek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fbsrek

Grafiker / Kayseri

Alt 14-04-2011 #7
merhaba corel draw 11veya 12 windows 7 '64 bitte çalışırmı cevabı acil bekliyorum teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap