Cdr. Uzantılı Çerçeve

Corel Draw - Cdr. Uzantılı Çerçeve Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar aşşağıdaki görmüş olduğunuz çerçevenin aynısından elinde olan varmı bu biraz çölde iğne aramak gibi bişey biliyorum ama naapalım iş mecbura dayanınca her kaynağa başvurmak gereklioluyo eyer elinde ...

Cdr. Uzantılı Çerçeve
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Cdr. Uzantılı Çerçeve

Alt 05-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşşağıdaki görmüş olduğunuz çerçevenin aynısından elinde olan varmı bu biraz çölde iğne aramak gibi bişey biliyorum ama naapalım iş mecbura dayanınca her kaynağa başvurmak gereklioluyo eyer elinde bu çerçevenin cdr. uzantılı veya resimde olabilir daha düzgünü varsa sizden talep etmekteyim.

Cdr. Uzantılı Çerçeve
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 05-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.grafikerler.net/diploma-s...hlight=diploma
konu açmadan önce lütfen arama yapınız...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-02-2008 #3
http://www.grafikerler.net/diploma-s...hlight=diploma
konu açmadan önce lütfen arama yapınız...

412 kardeş verdiğin bilgi için saol ama msjımı iyi okursan nedemek istediğimi anlarsın ben aynısından olanı sordum sen farklı şeyler veriyosun onlardan bende 50tane var müşterim aynısını istedi özellikle farklı bişey istese aramama gerek yok zaten genede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 06-02-2008 #4
yani tembelliğin bu kadarınada pes...
otursan yarım bilemdin en fazla 1 saatte yapılacak bir çizim için yaptığın işe bak...
arkadaşlarımız sana özel olarak yardımcı olmak zorunda değil, yazdıklarının senin anlatmak istediğin (doğru olarak tanımladığın) biçimde de anlamak zorunda değil.
burada birbirimize elimizden gelen yardımım yapmaya çalışıyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 06-02-2008 #5
Seviyeyi bozmadan paylaşımlarda bulununuz aksi takdirde konu kilitlenecektir.
Lütfen Kurallara uyunuz
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 08-02-2008 #6
yani tembelliğin bu kadarınada pes...
otursan yarım bilemdin en fazla 1 saatte yapılacak bir çizim için yaptığın işe bak...
arkadaşlarımız sana özel olarak yardımcı olmak zorunda değil, yazdıklarının senin anlatmak istediğin (doğru olarak tanımladığın) biçimde de anlamak zorunda değil.
burada birbirimize elimizden gelen yardımım yapmaya çalışıyoruz..
Burada birbirimize elimiden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz diyorsun da bana göre ortada biraz kibir var. 30 Dk. veya 1 saatlik iş demişsin. Ya gönderilen işin detaylarını incelemiyorsun yada kendine çok güveniyorsun ama bu çare değil. 412 nickli arkadaşım bir yol göstermye çalışmış doğru veya yanlış. Sende bir nevi otur çiz demişsin. Çizilecek İş var çizilmeyecek iş var. Çizilmeye değer iş var değmeyen iş var. 15 yıldır coreldraw ile uğraşıyorum ben dahi kendime güvenmiyorum 1 saatte onu çizmek için. Sizin tecrübenizi merak ettim doğrusu o çerçeveyi çizinde arkadaşlarımızla paylaşın bence hem kendinizi ispatlarsınız hemde arkadaşlara orjinal bir çerçeve hediye etmiş olursunuz. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler. Bizde birşeyler öğrenelim bari. Eğer bu konuda uzmansan herkesi kendin gibide görme. Bu işe bilen bilmeyen herkes kendine bir grafiker süsü vermiş gidiyor. Corelde iki daire photoshopta iki efekt vermekle grafiker olunmuyor. Böyle Msjlarda bu siteye yakışmıyor. Ne oldu yani msj yazan arkadaş oturup çizdimi sana göre veya çizebildimi. Sende yardımcı oldun galiba arkadaşa. Bu msjın dikkatimi çekti doğrusu ve diğer yazdığın msjlarınıda okudum hep arkadaşlarımıza muhalefet olmuşsun. Site yöneticilerinin böyle msjlara dikkat etmesini rica ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2008 #7
bencede seviyeyi bozamayalım arkadaşlar burayı bilginin paylaşımı yeri haline getirelim kötü niyetli arkadaşlarıda barındırmayalım derim elbirliğiyle herkese saygılarlla kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 08-02-2008 #8
Merak etmeyin, bizler takip etmekteyiz. Bazı durumlarda hemen tedbirimizi alıyoruz, bazende şimdiki gibi izliyoruz. Yönetim ekibi olarak tüm konular mesajlar takip edilmekte. Gerekli önlemler alınmakta.

Bir kaç mesaj yada konuyu bilinçli olarak bırakıyoruz. Uzlaşma sağlanıyor mu diye, bir de diğer üyelerin tepkilerini ölçüyoruz.

Burası belirttiğiniz gibi bilgi ve paylaşımın merkezi. Bunu bozmaya kalkışanlar ayıklanacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 09-02-2008 #9
bence de birbirimize karşı saygı da kusur etmemek gerekir. fakat şu anda olan durumunda öyle fazla büyütülecek bir durum olduğunuda düşünmüyorum. herkese iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
yellowrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yellowrose

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-03-2008 #10
arkadaşlar şu çizim işini bende çok merak ediyorum... mesela o çerçevenin küçük bir bölümünün çizim videosunu çekip yayınlarsanız minnettar olurum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, cdr, cdr cerceve, cerceve, ereve, uzantl, uzantılı