Çekim Tekniği?

Fotoğrafçılık - Çekim Tekniği? Sponsorlu Bağlantılar http://harrietvane.tumblr.com/image/33792395591 Arkadaşlar üstte linkteki fotografın çekim tekniğinin adını bilen var mı?Çok fotografçılıktan anlamıyorum, bu fotograf içinde fotograf olayını nasıl adlandırıyorsunuz?...

Çekim Tekniği?
SenOtur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SenOtur

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Çekim Tekniği?

Alt 09-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://harrietvane.tumblr.com/image/33792395591

Çekim Tekniği?

Arkadaşlar üstte linkteki fotografın çekim tekniğinin adını bilen var mı?Çok fotografçılıktan anlamıyorum, bu fotograf içinde fotograf olayını nasıl adlandırıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cyberjack08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyberjack08

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 09-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu resim belki arka plana uygun bir şekilde çekilmiş olabilir.Belkide photoshop ile yapılmış olabilir.Bene sana photoshopla yapman gerekeni yazayım

Kendine ait bir resmi al elinle çek daha sonra ona uygun resmi internetten resim sitelerinden yada arka plana ne koymak istersen onu googleden arattır bulup indir ve photoshop arkaplan a internetten bulduğun resmi koy üzerinede kendi çektiğin resmi koy resmi arkalanla bağdaştıracak şekilde düzenlemelisin buda photoshop bilgine bağlı.kendi çektiğin resimde kendini gösteren yerden resmi tutmalısın ki gerektiğinde sadece kendini ve eli seçip geri kalanı silebilesin.
Bu mesajdan alıntı yap
SenOtur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SenOtur

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-11-2012 #3
yok ben nasıl yapıldığından ziyade böyle bir tekniğin adı var mı onu merak ediyorum, buna benzer çok uygulama var...
Bu mesajdan alıntı yap
cyberjack08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyberjack08

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 10-11-2012 #4
Resim çekerken renk ayarı yaparak bazı renkleri ayrıştırabiliyorsunuz.ama bunun tekniği yok...
Bu mesajdan alıntı yap