Çemberin etrafında pikselleşme oluyor

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Çemberin etrafında pikselleşme oluyor ...

maviyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviyunus

Webmaster / Hatay

Dosya23

Alt 22-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar illustrator programında yeni sayılırım. Bir logo çizimi yaptım, fakat "Ellipse Tool (L)" aracıyla çizdiğim çemberin etrafı aşağıdaki gibi kırık kırık oluyor. Başkalarından bana gelen grafiklere bakıyorum son derece düzgün keskin bıçakla kesilmiş gibi. acaba nerede yanlış yapıyorum? photosopta hani kenarları yumuşatırdık ama ben vektörel çizim yapmak istiyorum.Çemberin etrafında pikselleşme oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programın arayüzünde mi bu şekilde görünüyor, kaydettikten sonra mı
Bu mesajdan alıntı yap
revolation isimli Üye şimdilik offline konumundadır

revolation

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-02-2015 #3
Arkadaşlar illustrator programında yeni sayılırım. Bir logo çizimi yaptım, fakat "Ellipse Tool (L)" aracıyla çizdiğim çemberin etrafı aşağıdaki gibi kırık kırık oluyor. Başkalarından bana gelen grafiklere bakıyorum son derece düzgün keskin bıçakla kesilmiş gibi. acaba nerede yanlış yapıyorum? photosopta hani kenarları yumuşatırdık ama ben vektörel çizim yapmak istiyorum.Çemberin etrafında pikselleşme oluyor
acaba onlar expand mı etmişler? bende merak ettim. çizimini expand ederek dener misin lütfen?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kenarlarnda, kırıklığı