Çengelköyün gözünden İstanbul

Manzara Fotoğrafçılığı - Çengelköyün gözünden İstanbul Sponsorlu Bağlantılar tüm eleştirilerinize açığım arkadaşlar yavaş yavaş kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve çekimler tripod suzyapıldı...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tüm eleştirilerinize açığım arkadaşlar yavaş yavaş kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve çekimler tripod suzyapıldı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
art-izz bu fotoğrafları çekerken hep aynı açıdan almışsın senin için özel bir anlamı mı var çekim yaptığın mekanın? vee gökyüzüyle photoshopta uğraşmışsın sanırım bence çalışmaların çengelköyün değilde senin ruh halini yansıtıyor genel itibarıyle güzel olmuşlar eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-09-2009 #3
art-izz bu fotoğrafları çekerken hep aynı açıdan almışsın senin için özel bir anlamı mı var çekim yaptığın mekanın? vee gökyüzüyle photoshopta uğraşmışsın sanırım bence çalışmaların çengelköyün değilde senin ruh halini yansıtıyor genel itibarıyle güzel olmuşlar eline sağlık
mekan çok sevdiğim bir yer ve sadece o an yakaladığım için çektim. photoshop da ufak bir sharpen var onun dışında gökyüzüyle ilgili bir oynama yok.
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
beykozlu1908 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beykozlu1908

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-09-2009 #4
çok güzel resimler tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 27-09-2009 #5
Renkler güzek gerçekten(yorumları okumadan önce ya HDR yada sharpen) biraz fazla geldi naturalikten çıkmış gibi.Ama güzel çekimler..Emegine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-09-2009 #6
Renkler güzek gerçekten(yorumları okumadan önce ya HDR yada sharpen) biraz fazla geldi naturalikten çıkmış gibi.Ama güzel çekimler..Emegine sağlık...
evet sharpen çok az var ama o bile fazla geldi geliştireceğim değerli yorumlarınızla teşekkür ederimÇengelköyün gözünden İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap