Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması ...

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 19-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığım kurumsal çalışmalarının hepsi bana ait.Sadece 1. kurumsaldaki logo ablama ait.Daha seçilmedi bende bekliyorum seçilince burdan paylaşıcağım.
Hayırlı işler kolay gelsinCengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması
1.(Burdaki logo Ablama ait)
Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışmasıCengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması

2.(Burdaki bana ait)
Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışmasıCengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozlemgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlemgrfk

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim elciklerine sağlık, sen geleceğin en aydınlık gençlerindensin, ben 2. çalışma için yorum yapıcam cengiz deki karakterlerin espasları düzensiz gibi geldi bana. ikincisi de tekstil yazısı biraz daha belirgin olsa acaba nasıl olur??? kalan herşey çok güzel emeğine sağlık daha da iyilerini bekliyorum senden Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2009 #3
2. tasarım sade ve hoş olmuş. Yalnız logoda kullandığın geçişler serigrafi baskıda çıkmayacaktır. Logodaki harflerin kalınlığı aynı değil ve espas ayarlarını daha iyi yapabilirsin. Biraz daha dikkatli olmak kaydıyla gelecek görüyorum sende.
Daha iyi çalışmalarını görmek dileğiyle ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
halilkayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilkayrak(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-05-2009 #4
2. tasarım sade ve hoş olmuş. Yalnız logoda kullandığın geçişler serigrafi baskıda çıkmayacaktır. Logodaki harflerin kalınlığı aynı değil ve espas ayarlarını daha iyi yapabilirsin. Biraz daha dikkatli olmak kaydıyla gelecek görüyorum sende.
Daha iyi çalışmalarını görmek dileğiyle ellerine sağlık

AYKIRI abimin dediklerine AYnEn katılıyorum Cengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışmasıCengiz spot tekstil firmasına kurumsal kimlik çalışması
Ellerine sağlıkkk Başarılarr
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 20-05-2009 #5
Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.Daha iyilerini yapmaya çalışırım.Kolay gelsin Hayırlı işler
Bu mesajdan alıntı yap