Cenk Saatçilik Kurumsal Kimlik

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cenk Saatçilik Kurumsal Kimlik ...

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 23-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar Hataları bildirirseniz sevinirim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hexen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hexen(36)

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba öncelikle uzaktan ilk baktığımda ben Cenl saatcilik okudum "k" harfinin bacaklarını daha belirgin yapın sorun değil arkadaki saat silüyetini birazcık büyütün.Renk seçimi konusunda sevdiğiniz 2 renk olduğunu artık anladım yeşil ve turuncunun ama başka renk olabilrimi? "saatçiliğin "Cenk"ten daha az göze batar olması gerektiğini düşünüyorum.birde kartvizitte renkleri ve logoyu neden ters çevirdiniz?"logo sol üstte turuncu veya koymak istediğiniz renk alttan geçsin bence antetli ve zarftaki gibi.Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 24-02-2009 #3
Logoda kullanılan fikir hoş ve uygulmada güzel.Fakat logonun kurumsal kimlikte kullanımı açısından aynı şeyi söyleyemeyecegim.Sanırım sunumda kullanılan arka plandan kaynaklı.Birbirine yakın iki renk kullanılması nedeniyle çalışma pasif klamış.Kartviziti ortadan ikiye bölmek, iki renk kullanmak yerine daha sade çizgiler atabilirdiniz.Onun dışında bence seçimi uygun ve hoş, ama zarf ve antetli, kağıtta turuncu yerine, yeşil kullanılsaydı daha dikkat çekici ve hoş gözükürdü bence.Bu renklerin kullanımıda güzel, fakat dedigim gibi sunum önemli; madem renklerden daha açık olanı seçtiniz o zaman arka planda daha koyu bir şeyler deneyin... Neden bu kadar sunuma taktın, derseniz; inanın çalışmanın havasını ve beğenisini büyük ölçüde değiştiriyor.

Genel olarak güzel bir çalışma olmuş, üzerinde çalışılırsa daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2009 #4
logoda iyi renklerde iyi bence.Renk seçmini beğendim.Göze güzel görünüyor.Fakat saati biraz daha gösterişli yapabilrsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-02-2009 #5
Merhaba öncelikle uzaktan ilk baktığımda ben Cenl saatcilik okudum "k" harfinin bacaklarını daha belirgin yapın sorun değil arkadaki saat silüyetini birazcık büyütün.Renk seçimi konusunda sevdiğiniz 2 renk olduğunu artık anladım yeşil ve turuncunun ama başka renk olabilrimi? "saatçiliğin "Cenk"ten daha az göze batar olması gerektiğini düşünüyorum.birde kartvizitte renkleri ve logoyu neden ters çevirdiniz?"logo sol üstte turuncu veya koymak istediğiniz renk alttan geçsin bence antetli ve zarftaki gibi.Saygılar
Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.Kartviziti bu şekilde yapmamın nedeni belli bir kalıbın dışına çıkmak istemem.Çünkü genelde kartvizitler sizin dediğiniz tarzda yapılıyor.Ben bu tarzın dışına çıkmak istedim.
Logoda kullanılan fikir hoş ve uygulmada güzel.Fakat logonun kurumsal kimlikte kullanımı açısından aynı şeyi söyleyemeyecegim.Sanırım sunumda kullanılan arka plandan kaynaklı.Birbirine yakın iki renk kullanılması nedeniyle çalışma pasif klamış.Kartviziti ortadan ikiye bölmek, iki renk kullanmak yerine daha sade çizgiler atabilirdiniz.Onun dışında bence seçimi uygun ve hoş, ama zarf ve antetli, kağıtta turuncu yerine, yeşil kullanılsaydı daha dikkat çekici ve hoş gözükürdü bence.Bu renklerin kullanımıda güzel, fakat dedigim gibi sunum önemli; madem renklerden daha açık olanı seçtiniz o zaman arka planda daha koyu bir şeyler deneyin... Neden bu kadar sunuma taktın, derseniz; inanın çalışmanın havasını ve beğenisini büyük ölçüde değiştiriyor.

Genel olarak güzel bir çalışma olmuş, üzerinde çalışılırsa daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar
Arka plandaki zemin konusunda haklısınız.İlk etap da bunu farketmek kolay olmuyor.Ancak fikirler sonucunda bunun farkına varılabiliyor.Uyarınız için teşekkürler.
logoda iyi renklerde iyi bence.Renk seçmini beğendim.Göze güzel görünüyor.Fakat saati biraz daha gösterişli yapabilrsiniz
Yorumunuz için teşekkürler.Bu sitede bir hemşehrimi (xblack)kaybettim diye üzülürken bir başka hemşehrimle karşılaşmak güzel
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #6
bu sefer güzel gözüküyor Cenk Saatçilik Kurumsal Kimlik hoş olmuş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-02-2009 #7
bu sefer güzel gözüküyor Cenk Saatçilik Kurumsal Kimlik hoş olmuş ellerine sağlık
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap