Cenk Saatçilik logo

Logo Tasarımları - Cenk Saatçilik logo ...

Cenk Saatçilik logo
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Cenk Saatçilik logo

Alt 13-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Saatçi için yaptığım logo yorumlarsanız sevinirim
Cenk Saatçilik logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kycdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kycdizayn

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 13-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
saat şu anda kaçı gösteriyor (: ama yarım hilalin alt kısmını biraz daha uzatsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

élinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
pistole isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pistole

Eğitimci / Samsun

Alt 14-02-2009 #3
Güzel, ellerinize sağlık. Acaba Cenk değil de saatçilik yazısı italik olsa nasıl görünür denediniz mi? Ama bu hali de hoş duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 14-02-2009 #4
Güzel, ellerinize sağlık. Acaba Cenk değil de saatçilik yazısı italik olsa nasıl görünür denediniz mi? Ama bu hali de hoş duruyor.
Daha önce dediğiniz şekli de denemiştim.Ancak iyi durmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 14-02-2009 #5
emeginize saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 14-02-2009 #6
bana cenk ayrı birşey saatçilikte ap ayrı birşeymiş gibi geldi. Aralarının açık olduğundan yada iki farklı fontun birbirlerinden çok uzakta olmasındandır belkide.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 14-02-2009 #7
-Akrep ve yelkovan aynı boyda olmamalı...

-Saatçilik yazısı bukadar büyük olmasa daha güzel olurdu.Hatta Cenk yazısının altına daha farklı bir fontla ufak bir şekilde yazılabilirdi...Ki logoya bakan kişi saatle ilgili olduunu anlayacaktır zaten, ekstra büyük bir şekilde saatçilik yazmak algıda rahatsız edici bir durum oluşturabilir.

-Renkler uygun gibi.

-Saatin kaçı gösterdiği çokta önemli değil kanımca , ancak; Sağda saatin 3 rakamı varsa yukarda 12 rakamı vardır, ancak 3 ten geriye doğru gittiğimizde 1 nolu rakamın , saati n 12 olan rakamının yerini bile geçtiğini görüyoruz...Cetvelle çalışılırsa bu sorun ortadan kalkabilir.Hernekadar sembolik bir saat olsa bile , akrep ve yelkovanın aynı boyda olması, rakamların konumları gibi belirleyici temel unsurlar sorun gibi geliyor...

Şahsi fikirlerim bu yönde...İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-02-2009 #8
Düşünce güzel fakat detayları kaçırmışsınız. Akrep ile yelkovan boyutları düzenlenmeli ve "Cenk" kesinlikle italik olmamalı. "Saatçilik"te fontu değiştirmeyin derim, italik kötü duruyorsa onu da uygulamayın, renk değişimi yeterli. Düzenlemeler çerçevesinde çalışmanızı tekrar elden geçirdiğinizde daha başarılı bir iş çıkmış olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #9
üzerinde bıraz daha calısırsanız başarılı bir çalışma olacağa benziyor emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #10
görüntü hoş ancak arkadaşların dediklerine bir ilevede ben yapmak istedim sanırım akrep veyelkovanda problem ve bence her ikiside aynı renkte olmalı üstteki akrep alttaki yelkovan ve yelkovan aşağı doğru uzun olursa hem fontu bozmazsın hemde ayırt etmiş olursun ikisini ve saat konusunda arkadaşa katılıyorum rakamlar daha doğru olmalı iyi çalışmalar emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cenk, icin, logo, saatci, saatcilik